MonkeyBall

MonkeyBall

23,010 Gry

Lubię to.
3.5 - 24 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w MonkeyBall?

MonkeyBall jest szybką turową zręcznościową grą piłkarską w stylu Play-To-Earn, czyli grasz, aby wygenerować prawdziwe pieniądze dzięki mechanice NFT.

Rozgrywka opiera się na 4 podstawowych koncepcjach: Twórz - Graj - Rywalizuj - Wygrywaj.

MonkeyBall łączy swoją wieloosobową stronę wysokich wartości produkcyjnych z monetyzacją blockchain, tokenami NFT i zdecentralizowanymi finansami, aby zaoferować ekscytujące gry turowe z mechaniką, która jest łatwa do nauczenia, ale trudna do opanowania. To świetna zachęta, aby grać więcej i zdobywać większe nagrody.

Ile trybów gry jest dostępnych w grze MonkeyBall?

MonkeyBall oferuje aż trzy tryby gry:

 • Gracz vs. środowisko: tryb szkoleniowy, aby zwiększyć ogólne umiejętności małpy.
 • Gracz kontra gracz: klasyczna gra, w której każdy gracz kontroluje całą drużynę.
 • Drużyna vs. drużyna: każda drużyna jest grana i kontrolowana przez kilku graczy.

Jak działają NFT w MonkeyBall?

Małpy są zawodnikami drużyn MonkeyBall i są wprowadzane za pomocą zasobów NFT należących do użytkowników gry. Małpy w każdej drużynie generują dochód poprzez wygrywanie meczów, zwany MonkeyBucks ($MBS), walutą w grze.

Każda małpa NFT posiada unikalne DNA, czyli zestaw umiejętności, które można ulepszać w takich dziedzinach jak celność, podania, siła i kontrola, a także elementy różnicujące w zależności od pozycji napastnika, pomocnika, obrońcy i bramkarza. Zarówno DNA, jak i rzadkość każdego kombinezonu określają szanse na wygraną.

Jakie są zalety oryginalnych kombinezonów?

Oryginalne kombinezony przynoszą zespołowi następujące korzyści:

 • Zrzut żetonów do gry.
 • Rozwijaj swojego zawodnika w przedmeczowym obozie treningowym.
 • Wczesny okres lęgowy.
 • Wczesny dostęp do sprzedaży stadionowej (naziemnej).

Jak grać w MonkeyBall?

MonkeyBall to turowa gra zręcznościowa z meczami rozgrywanymi pomiędzy dwoma drużynami, z których każda ma 4 małpy grające na każdej ze standardowych pozycji na boisku: napastnik, pomocnik, obrońca i bramkarz. Mecze są rozgrywane w ciągu 6 rund, a wygrywa drużyna, która jako pierwsza strzeli 3 bramki.

W przerwach między meczami możesz ulepszać swoje małpy w sztabie, zwiększając ich umiejętności i wydajność poprzez opiekę i trening, a także podnosząc ich morale, aby lepiej reagowały na boisku.

Z drugiej strony, właściciele stadionów otrzymują nagrody za organizowanie meczów, podczas gdy inni gracze mogą być widzami i wpływać na wynik, kibicując jednej z dwóch drużyn. Po zakończeniu meczu, całkowita suma żetonów MonkeyBucks jest dzielona pomiędzy zwycięzcę, właściciela stadionu oraz widzów, którzy wspierali zwycięską drużynę.

Czym są MonkeyBucks ($MBS)?

MonkeyBucks ($MBS) to wewnętrzna waluta MonkeyBall, za pomocą której prowadzona jest działalność gospodarcza w grze. Gracze mogą zarabiać $MBS poprzez zakup tokenów w DEX, otwieranie skrzynek z łupami, wykonywanie zadań, wygrywanie meczów, oglądanie mecz ów jako widzowie i organizowanie mecz ów na swoich stadionach.

Inwestując zarobione $MBS możesz hodować nowe małpy i kupować przedmioty użytkowe w sklepie w grze.

Dołącz do MonkeyBall Discord teraz!

Gracze, którzy chcą lub szukają pomocy w rozwoju gry, mogą dołączyć do MonkeyBall Discord już teraz, aby uczestniczyć w społeczności graczy i łatwo uzyskać odpowiedzi.

Stwórz swoją drużynę małp, inwestuj w nią żetony, wygrywaj i otrzymuj wspaniałe nagrody w postaci prawdziwych pieniędzy - zagraj w MonkeyBall już teraz!

Kontrole
 • WYBIERZ

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier

🕹️ Które gry są podobne do MonkeyBall?

 1. Chimps Ahoy
 2. Elemon
 3. Axie Infinity
 4. Furry Fights 2: Revenge
 5. Hex Takeover

❤️ Jakie są najnowsze Gry sportowe podobne do MonkeyBall?

 1. World Fighting Soccer 22
 2. Penalty Champs 22
 3. Toon Cup 2022
 4. Penalty Power 3
 5. Basketball Beans

🔥 Jakie są najczęściej grane gry podobne do MonkeyBall?

 1. Subway Surfers
 2. Happy Wheels
 3. Let's fish
 4. 8 Ball Pool
 5. Moto X3M