Super Mario Bros.

Super Mario Bros.

24,569,562 Gry

Lubię to.
3.8 - 214K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Super Mario Bros.?

W Minigames mamy najlepsze darmowe gry oraz wszystkie wersje klasycznych gier i postaci. Nie możesz przegapić Super Mario Bros., więc po prostu graj, żeby zacząć grę. Ciesz się wspaniałą repliką klasycznego Nintendo Super Mario Bros. Skacz, zbieraj monety i power ups, niszcz wrogów i pomyślnie ukończyć wszystkie poziomy razem z Mario. Jeśli twoją ulubioną postacią jest jego brat Luigi, to możesz zagrać w Super Luigi Bros.

Jak grać w Super Mario Bros?

Ta klasyczna gra wideo ma bardzo proste sterowanie, które jednak oferuje świetną rozgrywkę. Użyj klawisza kierunkowego na klawiaturze, aby poruszać Mario lub sprawić, by kucnął. Użyj przycisku Z, aby skakać, naciskając kierunek na pad strzałek, aby kierować skok. Użyj przycisku X, aby Mario biegał po scenie, co pomoże Ci uciec przed wrogami i wykonać dłuższe skoki. Wokół sceny znajdziesz "power upy", które sprawią, że Mario stanie się potężniejszy. Czerwony grzybek sprawi, że urośnie. Kwiat da mu moc rzucania kulami ognia. Zielony grzybek da mu dodatkowe życie. Używaj ich mądrze i pokonaj wszystkich napotkanych wrogów.

Chcesz dowiedzieć się, jak być najlepszym w Super Mario Bros?

W Super Mario Bros jest kilka skrótów, które pozwolą Ci pominąć niektóre z bardziej niebezpiecznych światów i szybko przejść przez przygodę. Aby przejść do świata 2, 3 lub 4 z poziomów 1-2, przejdź do obszaru z platformami, które idą w górę i w dół i spróbuj dotrzeć na szczyt poziomu. Idąc dalej dotrzesz do obszaru rur, gdzie możesz wybrać świat, do którego chcesz się udać. Ze świata 4-2 możesz przejść do świata 6, 7 i 8. Będziesz musiał znaleźć dwa niewidzialne bloki pomiędzy dwoma rurami, pomiędzy którymi znajduje się oddział Koopa. Wespnij się z powrotem na dach, a znajdziesz inne rury, które zabiorą cię do innych światów.

Kto stworzył oryginalną grę Super Mario Bros?

Oryginalny Super Mario Bros. został stworzony przez słynnego Shigeru Miyamoto we wrześniu 1985 roku, wyprodukowany przez firmę Nintendo, na platformę NES (Nintendo Entertainment System). Ta gra była tym, który spopularyzował charakter Mario i katapultował go do sławy, będąc jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków w historii gier wideo do dziś.

Kontrole
  • STEROWANIE
  • z SKAKANIE
  • x BIEG

Minitorneos, chat & make friends

Tagi