Ultimate Custom Night

Ultimate Custom Night

2,877,509 Gry

Lubię to.
4.1 - 45K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w Ultimate Custom Night?

Nowa złowroga i przerażająca przygoda pojawiła się w Minigames, gotowa sprawić, że włosy staną ci dęba! Zanurz się w Ultimate Custom Night, najlepszej grze z serii Five Nights at Freddy's i przygotuj się na to, że po raz kolejny wcielisz się w rolę ochroniarza kamery w restauracji fast food Fazbear's Pizza.

Ponownie zostaniesz uwięziony sam w biurze, broniąc się przed zabójczymi animatronikami. Mając do wyboru 50 postaci z siedmiu gier FNAF, opcje dostosowywania są niemal nieograniczone. Wymieszaj i dopasuj postacie, które chcesz, ustaw ich poziom trudności od 0 do 20 i wskakuj do akcji!

Ze swojego biurka będziesz musiał zarządzać dwoma drzwiami bocznymi, dwoma otworami wentylacyjnymi, jak również dwoma kanałami powietrznymi, z których wszystkie prowadzą bezpośrednio do Twojego biura. Tym razem będziesz musiał także opanować inne narzędzia, jeśli chcesz ukończyć ostatnie wyzwania, narzędzia takie jak ogrzewanie, klimatyzacja, globalna pozytywka, generator prądu i wiele innych. Jakby tego wszystkiego było mało, będziesz musiał także zastawiać laserowe pułapki w otworach wentylacyjnych, zbierać Faz-Coins, kupować przedmioty w kasie z nagrodami.

Wraz z zapadnięciem zmroku do restauracji zdaje się powracać spokój, ale nie należy popadać w samozadowolenie! Niebezpieczne animatroniczne kukły ukrywające się w resztkach jedzenia zrobią wszystko, by przestraszyć Cię na śmierć. W tej wersji możesz dostosować i wybrać swoje ulubione stworzenia, które będą Cię dręczyć podczas gry - baw się dobrze!

Kto stworzył Ultimate Custom Night?

Scott Cawthon jest twórcą tej i całej sagi Five Nights at Freddy's.

Ultimate Custom Night można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • WYBIERZ

Minitorneos, chat & make friends

Tagi