Pico Park

Pico Park

1,969,469 Gry

Lubię to.
4 - 29K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Pico Park?

Pico Park to tradycyjna gra platformowa, ale kooperacyjna dla 2, 3 lub 4 graczy. Ma rozpikselowany aspekt graficzny, gdzie głównymi bohaterami są koty, ale jej mocną stroną jest rozgrywka. Przygotuj się na awans przez różne poziomy, w których będziesz musiał sobie poradzić, grając w parach lub z maksymalnie 8 graczami w wersji online. Im więcej graczy, tym więcej zabawy będzie z rozwiązywaniem każdego poziomu.

Pico Park zostało wydane 28 kwietnia 2016 roku, ale obecnie cieszy się sporym powodzeniem wśród streamerów jako jedna z najfajniejszych gier chwili. Oto mała próbka gry, ale można pobrać pełną grę na Steam, aby zagrać w nią online z innymi użytkownikami.

Zasada gry jest dość prosta: zdobądź wszystkie klucze i osiągnij cel, ale wszystkie 48 poziomów ma specjalne sztuczki specjalnie zaprojektowane, aby skonsultować się z kolegami z drużyny i myśleć o nowych sposobach współpracy, aby ukończyć poziomy.

Zdobycie klucza nie będzie łatwym zadaniem, ponieważ będziesz musiał: skakać, wspinać się, używać lin, obsługiwać mechanizmy czy wspinać się na innych graczy. Gracze będą mogli komunikować się ze sobą, aby wspólnie myśleć, jak rozwiązać każdą zagadkę. W tej grze zostaną uwolnione chaotyczne, ale zabawne sytuacje, które sprawią, że będziesz się śmiał ze swoimi przyjaciółmi.

Ile trybów gry posiada Pico Park?

  • World Mode: to standardowy tryb gry, w którym wystarczy znaleźć klucz i wyjście.
  • Endless Mode: rywalizujesz z przyjaciółmi o najwyższy wynik.
  • Tryb bitwy: Gracz z najwyższym indywidualnym wynikiem wygrywa w grze free-for-all.

Kto stworzył Pico Park?

TecoPark stworzył tę zabawną, opartą na współpracy grę platformową.

Kontrole
  • PLAYER 1/2/3/4

Minitorneos, chat & make friends

Tagi