Darmowy chiński pasjans

Darmowy chiński pasjans

1,648,367 Gry

Lubię to.
4.1 - 4,099 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Solitario Chino?

Chowaj głowę w piasek, grając po raz kolejny w tę zabawną chińską grę w pasjansa o nazwie Mahjong! Ukończ każdy poziom, grupując płytki w dokładnie takie same pary i usuń je wszystkie z planszy - powodzenia!

Zasady chińskiego pasjansa

Boisz się tych wszystkich symboli? Nie powinieneś. Chiński pasjans online jest niezwykle łatwy do zrozumienia. Musisz znaleźć pary identycznych płytek, które nie są zablokowane, połączyć je i odkryć inne. Co oznacza zablokowane? Oznacza to, że są zablokowane na górze (gdzie pokazują rysunek) lub na jednym z boków. Można łączyć tylko identyczne płytki, które są odkryte po jednej ze stron. Dopasowując pary, odblokujesz nowe kombinacje. Istnieją również specjalne płytki, które można łączyć ze sobą: płytki kwiatów (zielone) i płytki pór roku (niebieskie).

Wskazówki dla początkujących w chińskim pasjansie

Istnieją pewne klucze do gry w chińskiego pasjansa. Wymaga on dużej uwagi i cierpliwości. Jednak już po kilku grach rozwijają się pewne automatyzmy, które sprawią, że kolejne gry będą jeszcze łatwiejsze i bardziej satysfakcjonujące. Pamięć gracza musi dążyć do zachowania obrazu tych płytek, które są wymienne, zawsze zwracając uwagę na końce. Podobnie, jest to gra, do której należy podchodzić spokojnie i przed snem.

Różnice między chińskim pasjansem a mahjongiem

Jak sama nazwa wskazuje, chiński pasjans lub chiński pasjans został zaprojektowany z myślą o jednej osobie. Tradycyjny mahjong wymaga od trzech do czterech graczy, a jego główną cechą jest czynnik rywalizacji. W przeciwieństwie do tego, główną cechą tego wariantu jest czynnik relaksacyjny. Dobra gra wymaga koncentracji i harmonii, koncepcji bardzo obecnej w chińskiej kulturze. Dlatego też wersja darmowego chińskiego pasjansa, w którą zamierzasz zagrać, ma tę charakterystyczną i melodyjną ścieżkę dźwiękową, która pomaga zanurzyć się w grze.

Historia chińskiego pasjansa

Mówi się, że Mahjong znalazł swoją inspirację w starożytnym mechanizmie, którego chińscy wróżbici używali do przepowiadania przyszłości za pomocą pozycji gwiazd. Jest też pewne, że podobna gra istniała już w okresie panowania dynastii Tang. Jednak współczesne wersje pochodzą z końca XIX wieku, a dopiero na początku XX wieku zaczęły się rozprzestrzeniać na Zachodzie (i opracowano wersję pasjansa).

Graj dalej w darmowego pasjansa

Możesz grać w chińskiego pasjansa bez pobierania w Minijuegos, a tutaj zostawiamy Ci niektóre z najczęściej granych wersji: Spider Solitaire, White Card Solitaire lub Super Mega Solitaire. I zawsze możesz sprawdzić wszystkie wersje, które mamy w Free Solitaire Games lub Mahjong Games, którą z nich odważysz się wypróbować?

Kontrole
 • WYBIERZ

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier

Minitorneos, chat & make friends

Tagi

🕹️ Które gry są podobne do Darmowy chiński pasjans?

 1. Mahjong Dimensions 3D
 2. Super Mahjong 3D
 3. Mahjong Adventure
 4. Forest Frog Mahjong
 5. Monsterjong

❤️ Jakie są najnowsze Gry planszowe podobne do Darmowy chiński pasjans?

 1. L.O.L. Surprise! Game Zone
 2. Emily's Hotel Solitaire
 3. 3 Kings
 4. Mahjong Zen Garden
 5. Crystal Connect

🔥 Jakie są najczęściej grane gry podobne do Darmowy chiński pasjans?

 1. Uno Online
 2. Dominoes Classic
 3. Rummikub
 4. Monopoly
 5. Governor of Poker 3