Friday Night Funkin'

Friday Night Funkin'

48,035,638 Gry

Lubię to.
4.2 - 580K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Osiągnięcia i najlepsze wyniki
Gra wstrzymana

Jak grać w Friday Night Funkin'?

Friday Night Funkin' to zabawna i wyjątkowa muzyczna gra rytmiczna, w której sprawdzisz swoją wiedzę muzyczną i refleks. Próbujesz pocałować swoją dziewczynę, bo to jest to, czego pragniesz najbardziej na świecie, ale jej zły ojciec nie pozwala ci się do niej zbliżyć, a jego jedynym zamiarem jest zakończyć twoje życie, aby chronić swoją małą dziewczynkę.

Ale masz małą szansę na spełnienie swojego marzenia! Jej ojciec jest byłą gwiazdą rocka, więc jedynym sposobem, aby dostać się do jej serca i uratować swoje życie jest moc muzyki - postaraj się zagrać wszystkie nuty w odpowiednim czasie, aby zdobyć wystarczającą ilość punktów i wygrać grę!

Czy wiesz jak grać w Friday Night Funkin'?

Najpierw musisz ukończyć poziom samouczka, rozpocząć postępy w fabule lub przejść do trybu swobodnej gry i zagrać przeciwko dowolnej postaci z fabuły gry. W trybie fabularnym możesz ustawić poziom trudności, który najlepiej pasuje do Twoich umiejętności. Gra zawiera wiele świeżych i oryginalnych utworów do gry, od łatwych do trudnych.

Kto stworzył Friday Night Funkin'?

Ta gra została stworzona przez NinjaMuffin99, PhantomArcade3K i Evilsk8r zajęli się sztuką, a muzyka jest autorstwa Kawaisprite. Pod tym linkiem itch.io możecie wesprzeć twórców.

Jakie są nowe aktualizacje dla Friday Night Funkin'?

  • Dodaliśmy WEEK 7 z TANKMAN (Newgrounds charakter). Trudność i tempo zostały zwiększone.
  • Teraz możesz grać w Friday Night Funkin' (FNF MOBILE) z telefonu komórkowego, dowolnego urządzenia lub tabletu! Pokaż, że masz w sobie rytm.

Chcesz poznać 5 wskazówek jak być najlepszym w Friday Night Funkin'?

Rozpocznij każdy tydzień w trybie łatwym i zwiększaj poziom trudności do "Normalnego" i "Trudnego" w miarę postępów. Upewnij się, że słuchasz muzyki, słuchaj piosenek kilka razy, aż będziesz je znał na pamięć. W tygodniu 2 jest część piosenki "Spookeez", która może być trudna do przejścia, skup się na czerwonych strzałkach, a będzie łatwiej. Popraw ułożenie dłoni, poświęcając lewą rękę na przyciski GÓRA i LEWO, a prawą na przyciski DÓŁ i PRAWO na trawersie klawiatury. I wreszcie, ale nie najmniej ważne, można trenować swoje umiejętności z innymi grami rytmicznymi.

Ilu jest modów Friday Night Funkin'?

Gra ta słynie z tego, że jest open source, co pozwala każdemu, kto ma doświadczenie artystyczne, kompozytorskie lub programistyczne, na tworzenie własnych modyfikacji i publikowanie ich. Po premierze w 2020 roku obecna liczba opublikowanych modów wynosi blisko 3800 i rośnie z każdym dniem.

Jaki jest najczęściej grany mod Friday Night Funkin'?

Na dzień dzisiejszy najczęściej ściąganym i granym modem jest Friday Night Funkin' VS Whitty Full Week, w którym zmierzysz się z Whitmore'em, byłą gwiazdą rocka z głową w kształcie bomby, powszechnie nazywaną "Whitty".

Kontrole
  • RITMO
  • START

Minitorneos, chat & make friends

Tagi