Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

53,502,229 Gry

Lubię to.
4.3 - 759K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w Five Nights at Freddy's?

Słynna franczyza gier indie Five Nights w Freddy's dotarła do Minigames w całej swojej okazałości. Próbowałeś już tego?

Five Nights at Freddy's, znany również jako FNAF, to horror, w którym kontrolujesz Mike'a Schmidta, nowo zatrudnionego ochroniarza na nocną zmianę w restauracji typu fast food. Nudna praca, prawda? Tylko każdej nocy animowane lalki ożywają i wędrują po salach restauracji, zamieniają się w obłąkanych zabójców, chcących pomścić swoją żałosną egzystencję.

Jaka jest twoja misja w FNAF?

Jako ochroniarz musisz przetrwać noc i upewnić się, że lalki nie uciekną z restauracji i nie zasieją chaosu i terroru, gdziekolwiek by się nie udały. Aby to zrobić, będziesz miał do dyspozycji szereg narzędzi.
Wejdź do swojej skrzynki pocztowej i sprawdź kamery bezpieczeństwa, aby zobaczyć, które lalki się obudziły i gdzie są w restauracji. Włączenie świateł może je przestraszyć, a niektóre z nich można zatrzymać tylko przez zamknięcie drzwi. Ale uważajcie, macie ograniczoną energię na każdą noc i nie możecie cały czas się bronić, bo inaczej zużyje się i będziecie narażeni na każdą lalkę z krwawymi intencjami.
Wielu ochroniarzy już wpadło na twój posterunek, dasz sobie radę?

The Five Nights Saga at Freddy's

Ta kultowa gra została stworzona przez Scotta Cawthona w 2014 roku w odpowiedzi na krytykę otrzymaną za jego poprzednią grę, w której główny bohater (bóbr) został porównany do przerażającej animatroniki typowej dla wielu restauracji typu fast food. W tym samym roku została ona uruchomiona na platformie Steam, gdzie osiągnęła dzisiejszą sławę, rozpoczynając jedną z najpopularniejszych sag gier indie ostatnich lat.

Część The Saga of FNAF, którą mamy w Minigames, znajdziesz pod następującymi linkami:

Prawdziwymi bohaterami sagi są przerażające animatroniczne lalki: Freddy, Bonnie, Chica i Foxy, których wygląd i osobowość wykroczyły poza świat gier wideo, by stać się kulturowymi ikonami.
W późniejszych sekwencjach dodawali kolejne znaki i wariacje 4 (5, jeśli policzymy Złotego Freda) początkowych bohaterów. Oprócz oryginału, cała saga jest złożona: Five Nights at Freddy's 2 (2014), Five Nights at Freddy's 3 (2015), Five Nights at Freddy's 4 (2015), Five Nights at Freddy's 5: Sister Location (2016) i Freddy Fazbear's Pizzeria Simulator (2017). Wprowadzili nowe mechaniki, które przekształciły grę, takie jak: animatroniczna maska lalki, aby oszukać wrogów, latarki, obsługa kanałów powietrznych lub sabotażu niektórych systemów restauracji.

Nadchodzi noc i zaczyna się twoja zmiana. Będziesz w stanie przetrwać do rana?

Five Nights at Freddy's można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • WYBIERZ

Minitorneos, chat & make friends

Tagi