Slither.io

Slither.io

-

22,366,709 Gry

Lubię to.
4.2 - 72K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Slither.io?

Od czasu pojawienia się gier .IO wiele osób próbowało prześcignąć sukces Hagar.io i jeśli komuś udało się zbliżyć, to jest to Slither.io. Zagraj w ten wspaniały tytuł w Minigames i poszukaj rywali do gry z naszej strony Multiplayer Games.

Jak się gra w Slither.io?
Zagraj w Slither.io i poprowadź małego węża lub robaka, którego celem jest wyrosnąć na największego na mapie. W tym celu musisz zjeść granulki lub cząstki, które znajdziesz rozproszone po całym obszarze gry. Będziesz musiał również wykończyć węże innych graczy i nakarmić się ich szczątkami.

Im wyżej się wspinasz, tym trudniejszy jest upadek. Jeśli twój wąż zostanie zabity, będziesz musiał zacząć od 0 i odrastać krok po kroku. Jeśli uda ci się przetrwać i stać się największym wężem i znaleźć się na szczycie rankingu serwera, bądź ostrożny, reszta graczy będzie chciała cię zdetronizować i zająć twoje miejsce.

Jak wygrać w Slither.io?
Aby zniszczyć innych graczy będziesz musiał sprawić, że rozbiją się oni o ciało innego węża. Możesz użyć turbo i przeszkodzić innemu wężowi, lub owinąć go wokół innego węża, aby ograniczyć jego ruchy i zmusić go do zderzenia. Bądź ostrożny i nie ufaj sobie, jeśli znalazłeś się na szczycie rankingu serwerów. Nawet najmniejszy wąż może zabić największego.

W Slither.io można znaleźć 4 rodzaje podmiotów:

  • Pellety: To są podstawowe cząsteczki, którymi żywi się twój wąż. Są one rozproszone po całej mapie i zwiększają długość węża o +1.
  • Podświetlane pelety: są to pelety, które poruszają się z własnej woli po całej mapie i są trudne do złapania. Te granulki zwiększają długość węża o +100.
  • Węże: Są one kontrolowane przez innych graczy i różnią się długością. Jeśli skończysz z jednym, zamieni się on w plamki światła, którymi możesz się żywić. Każda plamka światła zwiększa długość węża o +11.
  • Snake Pellets: Są to granulki, które węże uwalniają, kiedy używają swojego turbo, aby dać sobie zastrzyk energii wokół sceny. W zależności od wielkości węża, który je uwalnia, granulki te zwiększą długość węża od +1 do +40.

W Slither.io możesz dostosować swojego węża wybierając kolor, który lubisz, lub stworzyć go od 0 wybierając kolor każdego linka.

Kto stworzył Slither.io?
Gra została stworzona przez Steve'a Howse'a dla Lowtech Studios w 2016 roku. Został on wydany w tym samym czasie dla PC, iOS i Androida. W czasie, gdy Hagar.io był na szczycie i stworzył nowy gatunek, Slither.io został bardzo dobrze przyjęty i osiągnął dużą popularność w bardzo krótkim czasie.

W tym samym roku została ona zaktualizowana o grę zespołową, więcej kolorów węża, licznik śmierci, wskaźnik ping i czat we wszystkich pokojach gier. Przejdź online, wybierz swojego węża i stań się najlepszym na serwerze!

FAQs Slither.io

Jak się gra w Slither.io?
Wejdź do Mini Gier i wybierz Slither.io. Wystarczy wybrać nazwę i można zacząć grać. Należy pamiętać, że do poruszania się po ekranie używa się myszy.

Jak zostać największym wężem w Slither.io?
Sposobem na wzrost jest jedzenie peletek na mapie, zbieranie specjalnych kulek i otaczanie innych większych węży, które widzimy na naszym ekranie.

Jak grać w Slither.io z przyjaciółmi?
Slither.io jest grą, która nie pozwala na grę z wieloma graczami. Istnieje dodatkowe oprogramowanie, ale ponieważ nie jest to oficjalna gra, nie zaleca się korzystania z niego.

Jak wygrać w Slither.io?
Istnieją strategie, które pomogą ci łatwiej wygrać Slither.io. Oprócz otaczania innych węży, możesz również zwrócić na siebie uwagę lub po prostu odwrócić uwagę tego, kto cię atakuje. Jest to praktyczne, ale zapewniamy, że wielu z nich wygrało w ten sposób.

Jak zostać największym wężem w Slither.io?

Sposób na wzrost jest poprzez jedzenie małych kulek, które są na mapie, zbieranie specjalnych kulek i otaczanie innych większych węży, które widzimy na naszym ekranie.

Jak grać w Slither.io z przyjaciółmi?

Slither.io jest grą, która nie pozwala na grę z wieloma graczami. Istnieje dodatkowe oprogramowanie, ale ponieważ nie jest to oficjalna gra, nie jest ono zalecane.

Jak wygrać w Slither.io?

Istnieją strategie, które pomogą Ci łatwiej wygrać w Slither.io. Oprócz otaczania innych węży, możesz również przyciągnąć uwagę lub po prostu odwrócić uwagę tego, kto cię atakuje. Jest to praktyczne, ale zapewniamy, że wielu wygrało w ten sposób.

Kontrole
  • SELECCIONAR/CORRER
  • STEROWANIE

Minitorneos, chat & make friends

Tagi