Call of War

Call of War

-

872,379 Gry

Lubię to.
3.9 - 4,893 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w Call of War?

II wojna światowa: starcia czołgów, bitwy morskie, walka powietrzna. W Call of War przepisujesz bieg historii!
Przejmij kontrolę nad jednym z potężnych narodów w czasie II wojny światowej. Podbijaj prowincje, zawieraj sojusze i buduj swoją gospodarkę. Zbadaj tajną broń z czasów II wojny światowej i stań się jedynym prawdziwym supermocarstwem!

Jak grać w Call of War?

Gra oparta jest na trybie multiplayer, w którym kilku graczy walczy lub łączy się w drużyny, aby wygrać mecz. Aby wygrać, będziesz musiał zająć jak najwięcej prowincji, jak to możliwe, aby zdobyć punkty. Gracz, który zdobędzie najwięcej punktów lub osiągnie limit, zostanie zwycięzcą gry. Wojska, które będziesz miał do dyspozycji, będą zależały od mapy, na której grasz, oraz od pogody, która doda trochę trudności do każdej gry. Gra działa na zasadzie systemu rund, a w każdej z nich gracz będzie miał 4 opcje: Gazeta, Dyplomacja, Oddział Badawczy i Koalicja. W każdej z nich będziesz miał opcje, dzięki którym Twój kraj stanie się potęgą w grze.

Jak poprawić się w Call of War?

Szybko rozszerzaj swoje terytorium. Na początku gry będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz pod ręką, ale kiedy już się zadomowisz i ufortyfikujesz, wyrusz na podbój sąsiednich terenów i stwórz jakieś budowle. Bądź proaktywny, budowa budynków może trwać dosłownie kilka dni, więc planuj z wyprzedzeniem i zastanów się, co zamierzasz zrobić i jak długo to potrwa. Zbadaj tak wiele jednostek, jak to tylko możliwe. Do dyspozycji będziesz miał ich wiele, a im więcej ich odblokujesz, tym łatwiej będzie Ci się dostosować do każdej sytuacji. Nie trać orientacji w swoim terenie. Użyj przycisku Prowincje, aby uzyskać wszystkie te informacje za pomocą jednego kliknięcia. Skorzystaj z ofert rynkowych, możesz zaoszczędzić sporo środków. Użyj szpiegostwa, aby zbadać obszary poza twoją kontrolą. I wreszcie, znaj swoje jednostki. Im więcej o nich wiesz, tym lepiej poznasz ich mocne i słabe strony.

Kto stworzył Call of War?

Call of War to gra strategiczna czasu rzeczywistego opracowana przez niemiecką firmę Bytro Labs, która została po raz pierwszy udostępniona publicznie w 2014 roku. Od tamtej pory, aż do dziś 2016 roku, pozostaje on najbardziej udanym projektem firmy Bytro.

Call of War można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • WYBIERZ

Minitorneos, chat & make friends

Tagi