Melon Sandbox

Melon Sandbox

390,257 Gry

Lubię to.
4.4 - 8,410 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w Melon Sandbox?

Przygotuj się na puszczenie wodzy fantazji dzięki szerokiej gamie przedmiotów dostępnych w grze Melon Sandbox! Czy jesteś gotowy na użycie wszelkiego rodzaju przedmiotów podczas organizowania i uczestniczenia w torach przeszkód na pokładzie pojazdów opancerzonych?

Używaj pistoletów, beczek, karabinów maszynowych, dynamitu, mieczy, wszelkiego rodzaju amunicji, a nawet eksperymentuj z magicznymi strzykawkami i zobacz, co stanie się z postaciami - możesz zapisywać swoje dzieła i dzielić się nimi ze społecznością! Twoja wyobraźnia jest kluczem do korzystania z nieskończonych możliwości oferowanych przez tę ciekawą grę. Przeciągaj i upuszczaj elementy na pole gry, zmieniaj ich rozmiar, tekstury i kolory, dostosowuj dekoracje do swoich upodobań i używaj elementów do tworzenia najbardziej ekscytujących środowisk i scenariuszy, niszcząc wszystko, co stanie ci na drodze.

Czym jest Melon Sandbox i jaki jest jego główny cel?

Powiedzmy, że Melon Sandbox łączy w sobie elementy tworzenia, eksperymentowania i symulacji ragdoll.
Możesz wygenerować własne, w pełni konfigurowalne sceny wojenne. Czy chcesz zmierzyć się z 4, 6 lub 12 wrogami? Z bombami, bronią ostrą lub karabinami szturmowymi? Między beczkami lub ceglanymi domami? Przebrany za baletnice lub średniowiecznych rycerzy? Na pokładzie pojazdu wojskowego lub skutera elektrycznego? Eksperymentuj z efektami wszelkiego rodzaju broni i gadżetów na postaciach lub meblach i zobacz, co dokładnie się stanie. Niebo jest granicą.

Jak grać w Melon Sandbox online?

Zacznij od wybrania jednego z gotowych scenariuszy, który najlepiej pasuje do sceny, którą chcesz rozegrać. Następnie przejdź przez menu (lewy górny róg ekranu) i dostępne narzędzia (prawy dolny róg), aby zapoznać się z szerokimi możliwościami. Następnie skonfiguruj scenę, ustaw swoje postacie, wyposaż je w broń i ubrania... i strzelaj, detonuj, podpalaj... Baw się dobrze!

Jakie funkcje i narzędzia oferuje Melon Sandbox do tworzenia scenariuszy?

Powinieneś wiedzieć, że możesz usuwać elementy za pomocą narzędzia gumki lub aktywować je, klikając je dwukrotnie.
Ponadto możesz tymczasowo zatrzymać fizykę, aby edytować bez wpływu na swoje postacie. Masz pięć typów postaci (mobilnych), broń ostrą, broń palną, materiały wybuchowe, broń biologiczną, odzież i zbroję, urządzenia mechaniczne, pojazdy, leki i meble.

Czy Melon Sandbox jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych?

Biorąc pod uwagę możliwość wystąpienia brutalnych scen, Melon Sandbox jest ogólnie zalecany dla użytkowników w wieku powyżej dwunastu lat. Nie zawiera jednak innych wrażliwych elementów, takich jak wulgarny język lub nagość.

Jak mogę dzielić się moimi dziełami w Melon Sandbox z innymi graczami?

Istnieją dwie główne opcje. Pierwszą z nich jest uchwycenie scen stworzonych w ostatniej grze w postaci zdjęcia lub filmu. Druga opcja wiąże się z edycją i tworzeniem modów do gry, do których można uzyskać dostęp z menu głównego. Uwolnij swoją kreatywność i podziel się nią z użytkownikami na całym świecie, aby oni również mogli się nią cieszyć. Możesz także cieszyć się dziełami społeczności.

Kto stworzył Melon Sandbox?

Gra Melon Sandbox została opracowana przez Payge Ltd. i playducky.com i zostanie wydana na systemy Android i IOS w sierpniu 2021 roku. Dzieli ona uniwersum i podstawowe funkcje z inną grą od tych samych twórców: Melon Playground.

Inne gry podobne do Melon Sandbox

Bez wątpienia każda bijatyka lub gra akcji może być podobna do Melon World, a także możesz wypróbować niektóre z najczęściej granych gier tego typu w Grymini: People Playground, Flow Box: Ragdoll Sandbox lub Playground Sandbox New Mod.

Melon Sandbox można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • WYBIERZ
  • ARRASTRAR

Minitorneos, chat & make friends

Tagi