Super Mario 64

Super Mario 64

9,197,014 Gry

Lubię to.
4.1 - 107K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Super Mario 64?

Odkryj Grzybowe Królestwo z naszym ulubionym hydraulikiem w Super Mario 64 z oszałamiającą grafiką 3D!
Księżniczka Peach zaprosiła cię do dzielenia specjalnej chwili w swoim zamku, ale zły Bowser przybył, aby zrujnować uroczystość. Złoczyńca wykorzystał moc gwiazd, aby uwięzić Peach i jej sługi. Teraz Twoim zadaniem jest pomóc Mario znaleźć te gwiazdy w różnych światach, aby uratować księżniczkę z jej więzienia. Z każdą odzyskaną gwiazdą zyskasz dostęp do nowych części zamku, aż będziesz mógł zmierzyć się z Bowserem i uwolnić ukochaną Peach z niewoli.
Będziesz odkrywać każdy zakątek zamku i magicznych światów, aby odzyskać wszystkie gwiazdy i pokonać Bowsera. Aby odnieść sukces w tej przygodzie, musisz udowodnić swoją odwagę i spryt oraz pokonać wszystkich wrogów, którzy staną na Twojej drodze. Ciesz się wyjątkowym doświadczeniem, prowadząc Mario przez niesamowity świat pełen magii.

Historia Super Mario 64

Gra zaznaczyła przed i po w historii gier wideo. Propozycja, która uaktualniła serię, zachowując rozpoznawalne aspekty i implementując dużą liczbę nowych funkcji.
Zrewolucjonizowała gatunek platformowy, wprowadzając koncepcję otwartego świata, który można eksplorować z dużą swobodą. Dokonała przeskoku do w pełni trójwymiarowego środowiska i wykorzystała wszystkie jego możliwości. I osiągnęła najwyższy poziom w dotychczasowej serii pod względem jakości technicznej, ambicji, długości, zabawy, różnorodności scenerii i ścieżki dźwiękowej.

Czy muszę pobrać Super Mario 64 rom?

Aby zagrać w Super Mario 64 online nie musisz niczego pobierać. To tak szybkie i proste, jak wejście do aplikacji i załadowanie się.
Czy ominie Cię ten klasyk? Albo możesz przeżyć go ponownie, jeśli już cieszyłeś się nim w swoich czasach.

Cheaty na pokonanie Super Mario 64

Każda odsłona serii, czy to Super Mario Kart 64 czy Super Mario 64 ds, ma swoje unikalne cheaty. Super Mario 64 wprowadza wiele nowych mechanik oprócz tradycyjnych skoków i uderzeń. Możesz teraz wykonać podwójny skok, potrójny skok, skok w tył, długi skok lub skok przez ścianę.
Możesz wybrać chodzenie lub bieg we wszystkich kierunkach. A także możesz kucnąć, czołgać się, pływać lub przenosić przedmioty. Nie martw się jednak, ponieważ gra poprowadzi Cię w trakcie odkrywania każdej nowej umiejętności po kolei. Kluczem jest stopniowe opanowanie ich wszystkich.

Naucz się szczegółowo badać środowisko i brać pod uwagę każdą możliwość, jaką ono oferuje. Badaj, testuj i podejmuj inicjatywę. To nie tylko klucz do opanowania tej gry i doprowadzenia Mario do celu. Ale to także... straszna zabawa!

Inne gry z serii Super Mario

Widziałeś film Super Mario Bros. i masz ochotę zagrać w Super Mario? Jeśli już dobrze się bawiłeś przy Super Mario 64, możesz spróbować innych gier w Super Mario Bros, takich jak: Super Mario Bros, Super Mario All Stars czy Super Mario World Online.

Kontrole
  • STEROWANIE
  • j ATAK
  • k SKAKANIE

Minitorneos, chat & make friends

Tagi