UNO!™

UNO!™

-

658,594 Gry

Lubię to.
3.7 - 2,818 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w UNO!™?

Czy jesteś gotowy, aby cieszyć się tą klasyczną grą planszową? UNO!™ zaprasza Cię do wzięcia udziału w ekscytującej grze karcianej dla wielu graczy, w której możesz walczyć z graczami z całego świata w najnowocześniejszej mobilnej wersji tej znanej gry.

Zagraj w UNO!™ za darmo na Grymini.pl z aktualizowane zasady, turnieje, style gry i wiele więcej, nie trzeba pobierać żadnych plików, grać online z przeglądarki, tabletu lub telefonu komórkowego, nawet jeśli jest stary, to gra karciana będzie działać dla Ciebie.

Weź udział w zabawnych turniejach i specjalnych wydarzeniach, aby mieć szansę na wygranie wspaniałych nagród. Każdy z graczy otrzyma w sumie 7 kart w całkowicie losowy sposób, a pierwszy gracz, który pozbędzie się ich wszystkich przed resztą, wygrywa rundę. Karty te są ponumerowane od 1 do 9 i mają 4 różne kolory. Są też jokery, karty zmieniające kolor i karty, które zmuszają gracza do dobierania kolejnych kart. Aby móc grać, musisz spełnić przynajmniej jeden z tych dwóch warunków: karta, którą rzucasz, musi być w tym samym kolorze, co ostatnia zagrana karta lub musi mieć ten sam numer.

Poczuj dreszczyk emocji, gdy znajdziesz sposób na przechytrzenie przeciwników, uważnie obserwuj każdą ze swoich kart i przeżyj emocje, gdy w twojej ręce pozostanie tylko ostatnia karta! Czy jesteś gotowy na ostateczne zwycięstwo?

Kto jest twórcą UNO!™?

Firma Mattel163 Limited jest twórcą tej słynnej gry karcianej.

UNO!™ można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • WYBIERZ
  • ARRASTRAR

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier

Minitorneos, chat & make friends

Tagi