Gry planszowe

Klasyczne gry planszowe, również online: Parcheesi, Monopoly, szachy, pasjans, bingo, mahjong ... oraz wiele wariantów i sposobów. W Grymini jest tak wiele sposobów na grę w mahjong online, że będziesz zaskoczony! Zapoznaj się z naszymi Gry karciane, Gry w szachy i Gry w pokera, wybierz jedną z wielu stron gry i graj w prasie!

Najczęściej grane Gry planszowe

Najbardziej lubiane Gry planszowe

Gry planszowe

Bezpłatne Gry planszowe

Jeśli istnieje jedno hobby par excellence, to są to gry planszowe. A poza tym, wiele z nich przywołuje bardzo dobre wspomnienia. Jeśli lubisz ten rodzaj gier, nie mogłeś przyjść w lepsze miejsce, Grymini oferuje szeroki katalog gier planszowych dla wszystkich grup wiekowych, więc możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada . W tym życiu trzeba się przystosować lub umrzeć, jak to się mówi. Nieważne, jak bardzo zaawansowana jest technologia, są rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody, ale trzeba je dostosować do nowych czasów. Gry planszowe są tego wyraźnym przykładem: teraz możesz grać we wszystkie klasyczne gry z dzieciństwa, ale z komputera. Nie ma już możliwości gry z powodu brakujących kawałków, lub z powodu całkowitego zniszczenia planszy. Jakie gry planszowe najbardziej przypominają ci dzieciństwo? Parcheesi? Szachy? A może byłeś bardziej graczem w karty? Cokolwiek to jest, mamy je wszystkie: gęsi, gry karciane, bingo, domino... Przeżyj przez komputer wszystkie te popołudnia z rodziną siedzącą wokół stołu, rzucającą kostkami i ruchomymi kawałkami.
Poza tym, ile razy zdarzyło się nam, że ktoś w rodzinie szalał za graniem w grę, ale inni nie mieli na to ochoty i musieli się denerwować? Miliony razy. Z Grymini to już koniec, teraz możesz grać w każdą z najlepszych gier planszowych bez konieczności angażowania drugiej osoby. A w niektórych grach planszowych, Grymini oferuje możliwość interakcji z przeciwnikami poprzez komentarze lub czat na żywo, a kto wie, może pojawi się przyjaźń na całe życie i będziesz cieszyć się tym doświadczeniem!
Zostań profesjonalistą w grze na tute, mahjong, rummikubie i innych! Wiemy, że nie lubisz przegrywać, więc zajmij się i naucz się wszystkich technik i strategii, aby pokonać całą rodzinę w następnej grze i pozostawić ją z otwartymi ustami, ponieważ najbardziej zabawne chwile, czy to z rodziną, czy z przyjaciółmi, są przeżywane wokół gier planszowych
. Teraz możesz również rzucić wyzwanie swoim znajomym online, aby zobaczyć, kto najlepiej pamięta zasady legendarnych gier planszowych i przeżyć te zabawne czasy.