Gry planszowe

Klasyczne gry planszowe dostępne online: chińczyk, monopoly, szachy, pasjans, bingo, mahjong ... oraz wiele wariantów i trybów. W Grymini znajdziesz tyle sposobów na grę w mahjong online, że będziesz zaskoczony! Wypróbuj nasze Gry karciane, Gry w szachy oraz Gry w pokera. Przejrzyj nasze gry, żeby wybrać z niezliczonych możliwości tą, na którą masz największą ochotę, i rozpocznij rozgrywkę!

Najczęściej grane Gry planszowe

Najbardziej lubiane Gry planszowe

Gry planszowe

Bezpłatne Gry planszowe

Jeśli istnieje jeden typ gier par excellence, są to gry planszowe. A poza tym, wiele z nich przywołuje nam wspaniałe wspomnienia. Jeśli lubisz ten rodzaj gier, jesteś w odpowiednim miejscu. Grymini oferuje szeroki katalog gier planszowych dla wszystkich grup wiekowych, więc możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada . W tym życiu trzeba się przystosować lub umrzeć, jak to się mówi. Nieważne, jak bardzo zaawansowana jest technologia, są rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody, ale trzeba je dostosować do nowych czasów. Gry planszowe są tego wyraźnym przykładem - teraz możesz grać we wszystkie klasyczne gry z dzieciństwa, ale przez komputer. Skończyły się zmartwienia z powodu brakujących pionków, czy zgubionych części, lub z powodu zniszczenia planszy. Jakie gry planszowe najbardziej przypominają ci dzieciństwo? Chińczyk? Szachy? A może byłeś raczem graczem w karty? Cokolwiek to jest, mamy je wszystkie: gęsi, gry karciane, bingo, domino... Przeżyj ponownie te wszystkie popołudnia z rodziną siedzącą wokół stołu, rzucającą kostkami i ruszającą pionkami, lecz tym razem na komputerze.
Ile razy zdarzyło się nam, że ktoś w rodzinie chciał koniecznie pograć w daną grę, ale inni nie mieli na to ochoty? Miliony razy. Z Grymini to już przeszłość, teraz możesz grać w każdą z najlepszych gier planszowych bez konieczności angażowania drugiej osoby. A w niektórych grach planszowych, Grymini oferuje możliwość interakcji z przeciwnikami poprzez funkcję komentarzy lub czat. Kto wie, może nawet nawiążesz z kimś przyjaźń na całe życie i będziesz mógł wspólnie się cieszyć przeżywanymi doświadczeniami!
Zostań ekspertem w tute, mahjong, rummikub i wielu innych! Wiemy, że nie lubisz przegrywać, więc naucz się wszystkich technik i strategii, aby zaskoczyć całą rodzinę pokonując ich w następnej grze. Najzabawniejsze chwile, czy to z rodziną, czy z przyjaciółmi, są przeżywane wokół gier planszowych
. Teraz możesz również rzucić wyzwanie swoim znajomym online, aby zobaczyć, kto najlepiej pamięta zasady legendarnych gier planszowych i przeżyć ponownie wspaniałe chwile.

💫 Jakie są najpopularniejsze Gry planszowe?

 1. Uno Online
 2. Ludo Hero
 3. Monopoly
 4. Chinchón Online
 5. Solitario Chino Gratis

🧐 Jakie są najczęściej wyszukiwane darmowe Gry planszowe?

 1. Governor of Poker
 2. Luno
 3. Smart Soccer
 4. Crazy Wheel
 5. Domino PlaySpace

🔥 Jakie są najnowsze Gry planszowe?

 1. King for a Knight
 2. Scuffed Uno
 3. Chess Arena
 4. Chess Mania
 5. Real Chess