Gry planszowe

Klasyczne gry planszowe dostępne online: chińczyk, monopoly, szachy, pasjans, bingo, mahjong ... oraz wiele wariantów i trybów. W Grymini znajdziesz tyle sposobów na grę w mahjong online, że będziesz zaskoczony!

Najczęściej grane Gry planszowe

Najbardziej lubiane Gry planszowe

Gry planszowe

Gry planszowe szczegóły

Jeśli istnieje jeden typ gier par excellence, są to gry planszowe. A poza tym, wiele z nich przywołuje nam wspaniałe wspomnienia. Jeśli lubisz ten rodzaj gier, jesteś w odpowiednim miejscu. Grymini oferuje szeroki katalog gier planszowych dla wszystkich grup wiekowych, więc możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada . W tym życiu trzeba się przystosować lub umrzeć, jak to się mówi. Nieważne, jak bardzo zaawansowana jest technologia, są rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody, ale trzeba je dostosować do nowych czasów. Gry planszowe są tego wyraźnym przykładem - teraz możesz grać we wszystkie klasyczne gry z dzieciństwa, ale przez komputer. Skończyły się zmartwienia z powodu brakujących pionków, czy zgubionych części, lub z powodu zniszczenia planszy. Jakie gry planszowe najbardziej przypominają ci dzieciństwo? Chińczyk? Szachy? A może byłeś raczem graczem w karty? Cokolwiek to jest, mamy je wszystkie: gęsi, gry karciane, bingo, domino... Przeżyj ponownie te wszystkie popołudnia z rodziną siedzącą wokół stołu, rzucającą kostkami i ruszającą pionkami, lecz tym razem na komputerze.
Ile razy zdarzyło się nam, że ktoś w rodzinie chciał koniecznie pograć w daną grę, ale inni nie mieli na to ochoty? Miliony razy. Z Grymini to już przeszłość, teraz możesz grać w każdą z najlepszych gier planszowych bez konieczności angażowania drugiej osoby. A w niektórych grach planszowych, Grymini oferuje możliwość interakcji z przeciwnikami poprzez funkcję komentarzy lub czat. Kto wie, może nawet nawiążesz z kimś przyjaźń na całe życie i będziesz mógł wspólnie się cieszyć przeżywanymi doświadczeniami!
Zostań ekspertem w tute, mahjong, rummikub i wielu innych! Wiemy, że nie lubisz przegrywać, więc naucz się wszystkich technik i strategii, aby zaskoczyć całą rodzinę pokonując ich w następnej grze. Najzabawniejsze chwile, czy to z rodziną, czy z przyjaciółmi, są przeżywane wokół gier planszowych
. Teraz możesz również rzucić wyzwanie swoim znajomym online, aby zobaczyć, kto najlepiej pamięta zasady legendarnych gier planszowych i przeżyć ponownie wspaniałe chwile.

💫 Jakie są najpopularniejsze Gry planszowe?

  1. Uno Online
  2. Rummikub
  3. Dominoes Classic
  4. Governor of Poker 3
  5. Monopoly

🧐 Jakie są najczęściej wyszukiwane darmowe Gry planszowe?

  1. Mario Party
  2. Governor of Poker
  3. La Oca
  4. Governor of Poker 3
  5. Monopoly 3D