8 Ball Pool

8 Ball Pool

-

··· Gry

Lubię to.
3.5 - 0 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Udostępnij znajomym
<
Gra wstrzymana

Jak grać w 8 Ball Pool?

Czy kiedykolwiek marzyłeś o byciu mistrzem w grze w bilard? Teraz możesz spełnić swoje marzenie w Minigames z 8 Ball Pool, wielokrotnie nagradzanym symulatorem basenu online. Połącz się z trybem wieloosobowym i rzuć wyzwanie każdemu, aby został mistrzem.

Jak się gra w 8 Ball Pool?

8 Ball Pool przestrzega podstawowych zasad 8 basenu z piłką. Jeden z graczy rozpocznie grę od rzucenia kijem bil bilowym w kierunku przeciwnym do pozostałych bil umieszczonych w trójkącie. Pierwsza piłka, którą uda mu się zatopić w dołku, określi, z jakimi piłkami będzie grał przez resztę gry, gładką lub w paski. Gracz, któremu uda się zatopić wszystkie kulki swojego typu pierwszy i tylko na końcu, czarna 8-bila, wygrywa, prawda?

Jak wygrać na 8 Ball Pool?

Ale są też inne zasady, o których należy pamiętać, jeśli chce się wygrać:

 • Jeśli uderzysz bilę, która nie jest w Twoim typie (zwykłą lub w paski), stracisz swoją kolej, a Twój przeciwnik zacznie swoją kolej od umieszczenia bili, gdziekolwiek chce.
 • Jeśli zatopisz bilę w dołku, stracisz swoją kolej, a przeciwnik zacznie swoją kolej od umieszczenia bili gdziekolwiek chce.
 • Jeśli wbijesz czarną 8-bilę bez wyznaczonego czasu, stracisz grę.
 • Jeśli zatopisz białą bilę w tym samym czasie co czarną bilę 8, przegrasz grę.
 • Jeśli będziesz musiał zatopić czarną 8-bilę i uderzyć kolejną, zanim ją zatopisz, stracisz grę.

8 Gry i poziomy basenu piłkarskiego

Dołącz do 8 Ball Pool i graj w losowe gry jako gość lub załóż konto i korzystaj z wielu dodatkowych funkcji, dostępnych wyłącznie dla członków:

 • Twórz gry i graj przeciwko swoim przyjaciołom.
 • Weź udział w 8 Turniejach Basenów Piłkarskich.
 • Wypoziomuj się i pokaż swoją rangę.
 • Odblokuj elementy estetyczne i dostosuj swój kij i stół bilardowy.

Kto stworzył 8 Ball Pool?

Ta wspaniała gra bilardowa została opracowana przez Miniclip w 2010 roku, na podstawie wcześniejszego hitu, 8 Ball Quick Fire Pool. Jej głównym celem było stworzenie gry o doskonałej grywalności, z łatwym w obsłudze multiplayer i ładną grafiką, która będzie działać na jak największej liczbie urządzeń. Jego sukces był natychmiastowy i z biegiem lat dodano wiele cech, które wzbogaciły to doświadczenie. 8 Ball Pool ma wszystko, aby być jedną z twoich ulubionych gier w Minigames, a to jest tylko jedno kliknięcie.

8 Najczęściej zadawane pytania dotyczące basenów kulowych

Jak szybko wyrównać poziom w 8 Ball Pool?
Istotne jest, aby mieć specjalne wskazówki. Prawidłowy znak daje Ci przewagę w sile, celu, spin, a także zwiększa Twój wrodzony talent do gry w bilard online. Aby łatwo wygrać i zdobyć legendarne wskazówki, musisz zdobyć legendarne wskazówki. Pudełka te są w cenie 20 euro i można je nabyć w App Store.

Jak zmienić pieniądze na zdjęcia w 8 Ball Pool?
Jeśli chcesz zmienić zdjęcie swojego awatara w grze, musisz zmienić swoje zdjęcie profilowe telefonu komórkowego, przejść do ustawień gry i usunąć dane z pamięci masowej. Po ponownym otwarciu gry zostaniesz rozpoznany po zdjęciu swojego konta.

Kontrole
 • CELOWANIE
 • UDERZENIE