Sonic

Sonic

2,116,694 Gry

Lubię to.
3.8 - 17K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w Sonic?

Ciesz się klasyczną grą o naszym ukochanym niebieskim jeżu teraz na swoim komputerze lub telefonie komórkowym jak nigdy dotąd! Dołącz do Sonica po raz kolejny w przygodzie, jakiej jeszcze nie było, skacz dookoła, zbieraj złote pierścienie i zmierz się z niebezpiecznymi wrogami. Przypomnij sobie stare dobre czasy grając w klasycznego Sonica firmy SEGA!

Jak grać w klasycznego Sonica na PC?

Sonic the Hedgehog to klasyczna gra wideo, którą wiele osób cieszy się do dziś. Choć pierwotnie wydana na konsolę Sega Genesis, obecnie istnieje kilka sposobów na zagranie w Sonic Classic na komputerze. Przejdź do Minigames i możesz zagrać w Soni Classic na komputerze bezpośrednio bez pobierania, tak jak na Sega Genesis. Inną opcją jest zakup gry w cyfrowym sklepie. Niezależnie od tego, co wybierzesz, Sonic Classic zapewni wiele godzin zabawy. Przygotuj się więc na błyskawiczne pokonywanie poziomów i pokonanie doktora Eggmana raz na zawsze.

Ile lat ma Sonic?

Dla wielu osób Sonic the Hedgehog to klasyczna postać z gier wideo. Po raz pierwszy pojawił się w 1991 roku i szybko stał się ulubieńcem graczy na całym świecie. Ale ile lat ma sam Sonic? W oryginalnej grze Sonic ma 15 lat. Jednak w niektórych późniejszych grach wydaje się być nieco starszy, około 18 lub 19 lat. W komiksach Sonic zazwyczaj wydaje się mieć około 16 lat. Wygląda więc na to, że podobnie jak wielu z nas, Sonic nieco się postarzał od czasu, gdy po raz pierwszy pojawił się na naszych ekranach.

W jakie inne gry Sonic mogę zagrać na Minigames?

Jeśli już bawiłeś się przy klasycznym Sonicu, możesz spróbować innych wersji Sonicu i grać dalej za darmo już teraz na Minigames. Spróbuj Sonic The Hedgehog, Sonic The Hedgehog 2, Sonic The Hedgehog 3 i Sonic The Hedgehog 4. A także Super Sonic, Classic Sonic czy Sonic Dash, Sonic : The Hedgehog Sega, Sonic Mania czy Sonic Adventure .

Kontrole
  • STEROWANIE
  • z -
  • x SKAKANIE

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier

Minitorneos, chat & make friends

Tagi