Plants Vs Zombies

Plants Vs Zombies

14,806,267 Gry

Lubię to.
4.3 - 297K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Osiągnięcia i najlepsze wyniki
Gra wstrzymana

Jak grać w Plants Vs Zombies?

Nie mogliśmy przegapić nowego klasyka w Minigry. Najlepsze gry online są dostępne za darmo w Minigames, a Plants vs Zombies to gra, której nie można przegapić. Wciąż jej nie ukończyłeś? Ciesz się Plants vs Zombies, najsłynniejszą grą wideo typu tower defence na świecie. Umieść różne rodzaje roślin o różnych cechach na scenie, aby powstrzymać falę zombie.

Założenie jest równie proste, co atrakcyjne: zrób wszystko, co w twojej mocy, aby powstrzymać zombie przed przedostaniem się przez ogród do domu. Aby to zrobić, będziesz miał do dyspozycji najbardziej oryginalną obronę: różnorodne zmutowane rośliny. Niektóre z nich gryzą, a inne strzelają śmiercionośnym groszkiem (normalnym lub nawet mrożonym). Możesz nawet obsadzić ścieżkę dużymi orzechami, które zabawiają wrogów, podczas gdy inne rośliny do nich strzelają. Lub rośliny minowe, które eksplodują przy najmniejszym dotknięciu. Ale aby rośliny mogły rosnąć, potrzebujesz czasu i słońca. Jak uzyskać więcej słońca? Uprawiając słoneczniki.

W miarę przechodzenia kolejnych poziomów odblokujesz nowe uprawy i narzędzia. Niektóre z nich, tak przydatne jak szpadel, pozwolą ci naprawić zasiew, który teraz uważasz za błędny. Opracuj swoją strategię i pokonaj różne fale, aby wygrać poziom. Kiedy pasek osiągnie zero, odniesiesz sukces.

O co więc chodzi... w Plants Vs Zombies?

Nie ma to jak gra w plants vs zombies, wiesz o tym. Ale... czy wiesz, do czego służy każda rzecz?

1. Ogród zen

W rzeczywistości ogród zen nie jest wcale rośliną, ale bardziej zrelaksowanym trybem gry, który koncentruje się na hodowaniu kiełków, a nie na eliminowaniu wrogów.

2. Bekon

Ten przedmiot może pojawić się w trybie przygodowym po kilku pierwszych poziomach. Możesz go sprzedać i zdobyć dużą liczbę monet.

3. Hipnoseta

W przeciwieństwie do zwykłych grzybów, będziesz chciał, aby zombie na służbie pożarł ten halucynogenny grzyb, ponieważ oszaleje i zaatakuje swoich towarzyszy.

4. Lilia wodna

Na poziomach wodnych będzie służyć jako baza do sadzenia roślin lądowych w celu ulepszenia lub urozmaicenia obrony.

Kto jest twórcą Plants Vs Zombies?

Odnosząca sukcesy gra wideo i masowy fenomen, jakim jest Plants vs Zombies, została stworzona przez PopCap Games i wprowadzona na rynek w maju 2009 roku. Nadal nie grałeś w Plants Vs Zombies, więc na co czekasz? Dołącz do milionów ludzi na całym świecie, którym ta gra już się spodobała.

W co grać po Plants Vs Zombies?

Oczywiście pierwszą rzeczą, którą musisz wypróbować, jest następna gra, Plants Vs. Zombies 2, również na Minigames. Spróbuj też zagrać w Plants Vs. Zombies TD lub TD2 lub wersję Survival.

Plants Vs Zombies można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • WYBIERZ

Minitorneos, chat & make friends

Tagi