Paper.io

Paper.io

-

2,211,404 Gry

Lubię to.
3.8 - 26K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Paper.io?

Twoim celem jest zdobycie jak największej ilości terytorium! Na początku będzie to wydawać się proste i szybko opanujesz grę, ale uważaj: jest dużo konkurencji i nie każdy może wygrać! Będziesz musiał przechytrzyć swoich przeciwników i odkryć najlepszą strategię, aby zdobyć jak najwięcej miejsca. Uważaj! Masz słaby punkt, twój ogon. Jeśli wróg go dotknie, to koniec z tobą! Powodzenia...

Jak grać w Paper.IO?

W Paper.IO będziesz musiał konkurować z innymi graczami na okrągłej arenie, aby spróbować zdobyć jak najwięcej ziemi, jak to możliwe. Wcielisz się w rolę kwadratowej postaci, którą możesz kontrolować za pomocą myszki komputerowej. Ta postać zostawi ślad, który wyznaczy granice nowego terytorium, które zamierzasz podbić. Kiedy narysujesz kształt z tą ścieżką i zamkniesz go, dodasz ten nowy fragment do swojego terytorium. Uważaj, bo natkniesz się na innych graczy chętnych do poszerzenia swojego terytorium. Aby się ich pozbyć, będziesz musiał spróbować przeciąć ich szlaki, gdy próbują zdobyć więcej ziemi. Postaraj się przetrwać ataki przeciwników i podbić jak najwięcej terenów, a dotrzesz na szczyt rankingu serwera.

Potrzebujesz wskazówek, jak stać się lepszym pracownikiem Paper.IO?

Kluczem do gry jest wybranie odpowiedniego momentu na wykonanie ruchu. Musisz zdobyć jak najwięcej terytorium, ale nie próbuj brać na siebie zbyt wiele, graj bezpiecznie i dodawaj ziemię stopniowo. Im mniej narażasz się wrogom, tym mniejsza szansa, że zostaniesz wyeliminowany. Nie lekceważ żadnego gracza, nieważne jak małego, oni wszyscy mogą cię załatwić w każdej chwili.

Kto stworzył Paper.IO?

Paper.IO został opracowany w 2018 roku przez Voodoo Games, a rok później został zaktualizowany o sequel . Od momentu pojawienia się gier .IO, wiele gier tego gatunku zostały opublikowane, ale Paper.IO udało się wyrzeźbić niszę dla siebie i zyskał dużą popularność od czasu jego wydania.

Kontrole
  • STEROWANIE

Minitorneos, chat & make friends

Tagi