Shell Shockers

Shell Shockers

-

3,536,249 Gry

Lubię to.
4.3 - 67K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Shell Shockers?

Wciel się w rolę jajowatego żołnierza! Twoja kruchość ograniczy cię do tego stopnia, że nie będziesz w stanie przetrwać ciosów i ataków przeciwników. Strzelaj bez przerwy, skacz z jednej strony na drugą, pokonuj przeszkody i przetrwaj straszliwą bitwę - nie bądź idiotą i baw się dobrze! XD

Jak pokonać Shell Shockers?

Istnieje kilka trybów gry. Każdy z nich ma określone wymagania dotyczące sukcesu.

 • Drużyna: Drużyny będą czerwone i niebieskie. Drużyna z największą liczbą zabitych przeciwników wygrywa. Jeśli jesteś niebieski, zabij czerwone jajko. Jeśli jesteś czerwony... zabij niebieskie jajka!
 • Capture the Spatula: najbardziej oryginalny tryb. Tylko drużyna, która zachowa szpatułkę, otrzymuje punkty. Stracą również punkty, jeśli gracz posiadający szpatułkę zginie. Dlatego członkowie drużyny muszą chronić go przed wszelkimi zagrożeniami.
 • King of the Coop: klasyczna gra polegająca na kontrolowaniu strefy.
 • Wolny dla wszystkich: gra dla wszystkich.

Wskazówki dotyczące gry w Shell Shockers

Klucze do doskonałości w tego typu grach są zawsze takie same, ponieważ wszystkie mają kilka podstawowych cech:

 • Zdobywaj doświadczenie, zapamiętując środowiska gra po grze.
 • Po okresie próbnym wybierz broń, która najbardziej ci odpowiada i zacznij zdobywać w niej biegłość. Naucz się podstawowych cech każdej broni.
 • Unikaj nadmiernej ekspozycji. Korzystaj z osłon i oddawaj szybkie, celne strzały. Nie strzelaj dziko.
 • Grając w trybie kooperacji, nie prowadź wojny w pojedynkę. Opracuj taktykę razem ze znajomymi i naucz się pracować jako zespół.

Kto stworzył Shell Shockers?

Shell Shockers Unblocked (lub Shell Shockers.io) zostało opracowane i rozpowszechnione przez kanadyjskie studio Blue Wizard Digital. Studio, które było (i nadal jest) jednym z wiodących nazwisk w tworzeniu gier casualowych na urządzenia przenośne i usługi online. Gry firmy są znane z przyjemnego środowiska, natychmiastowej zabawy i wysokiej wydajności. Inne znane gry studia to Friday the 13th, Killer Puzzle i Slayaway Camp.
Shell Shocker został wydany 1 września 2017 roku. Termin "shellshock" odnosi się do szaleństwa i chaosu rozgrywki online.

Jakiego rodzaju gracze lubią Shell Shockers?

Shell Shockers spodoba się zwykłym graczom FPS lub strzelanek pierwszoosobowych. Ponieważ jego gry wymagają ciągłej uwagi, precyzji i dużych dawek adrenaliny. I są wysoce nieprzewidywalne, a żadne dwie gry nigdy nie są takie same.
Podobnie, Shell Shockers online spodoba się również tym, którzy lubią grę kooperacyjną. Niezależnie od tego, czy grasz z nieznanymi graczami, czy ze znajomymi (tworząc prywatne, spersonalizowane gry, do których można uzyskać dostęp tylko za pomocą kodu), Shell Shockers online spodoba się również tym, którzy lubią grę kooperacyjną.

Chcesz wypróbować inne wersje Shell Shockers?

Jeśli chcesz kontynuować strzelanie jajkami, możesz wypróbować Bad Egg, wersję survivalową dla jednego gracza.

Shell Shockers można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
 • STEROWANIE
 • CELOWANIE
 • u CAMBIAR DE ARMA
 • r NAŁADOWAĆ
 • SKAKANIE

Minitorneos, chat & make friends

Tagi