Solitario Spider

Solitario Spider

6,790,328 Gry

Lubię to.
4.1 - 4,990 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Solitario Spider?

Zagraj w pasjansa pająka online na Minigames. W pasjansie pająk gra się dwoma taliami kart, a celem jest jak najszybsze wyczerpanie kart poprzez zbudowanie ośmiu schodów w kierunku opadającym w tym samym kolorze

.

JAK GRAĆ W SPIDER SOLITAIRE ONLINE?

Wśród wielu istniejących wersji pasjansa, takich jak megasolitaire czy mahjong, jedną z najbardziej rozrywkowych jest klasyczny pasjans pająk. Na szczęście ta gra istnieje również w wersji online, więc możesz w nią zagrać bezpośrednio na Minigames i świetnie się bawić. Aby rozpocząć grę, trzeba wiedzieć, że składa się ona ze 104 kart i polega na układaniu mniejszych kart na wierzchu większych. W tym jest taka sama jak każda inna gra w pasjansa. Rzędy są utworzone z kart w tym samym kolorze i muszą być rozmieszczone w 19 kolumnach, a także będzie kilka odwróconych kart, które zostaną ujawnione w miarę postępu gry. Celem jest uformowanie 8 prostych w kolejności malejącej, które zostaną automatycznie ułożone na jednej stronie planszy, gdy będą kompletne, czyli gdy uda Ci się skompletować rząd od króla do asa. Jak widać jego mechanika jest bardzo prosta, co idealnie nadaje się do dobrej zabawy bez żadnych innych zmartwień, powodzenia i dobrej zabawy!


Zasady pasjansa

Dwurzędowy pas jans pająkowy jest bardzo łatwy do zrozumienia, po zrozumieniu zasad gry ogólnej. W tym przypadku cel jest ten sam: uformować 8 drabin w kolejności malejącej, tak aby plansza była całkowicie pusta. Jednak jest on nieco bardziej skomplikowany przez obecność dodatkowego garnituru. Podczas gdy karty mogą być układane jedna na drugiej w przeciwnym kolorze, aby utworzyć zwycięskie kombinacje, należy ułożyć rzędy pik lub kier. Oznacza to, że poziom gry jest średniozaawansowany, ponieważ osiągnięcie celu jest nieco trudniejsze, więc bądź cierpliwy, a będziesz w stanie pokonać wyzwanie pasjansa z dwoma pająkami!


Historia pasjansa pająka: kto wymyślił grę karcianą pasjans pająk?

Historia pasjansa pająka jest niepewna, podobnie jak wielu innych gier karcianych. Pierwsza wzmianka o tej wersji znajduje się w książce z 1917 roku napisanej przez znanego brydżystę Ely'ego Culbertsona. Jednak to Microsoft spopularyzował tę rozrywkę, wprowadzając ją do systemu operacyjnego Windows 98. Sukces wersji desktopowej był tak duży, że dziś pasjansem pająkowym można cieszyć się online z każdego urządzenia. Warto zauważyć, że nazwa "pająk" nawiązuje do 8 nóg pająka, ze względu na liczbę rzędów, które należy utworzyć, aby wygrać grę. Zapraszamy do zapoznania się z nią i dobrej zabawy!

Kontrole
  • WYBIERZ

Minitorneos, chat & make friends

Tagi