✏️ Pinturillo 2  🎨

✏️ Pinturillo 2 🎨

-

10,898,394 Gry

Lubię to.
4 - 130K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Osiągnięcia i najlepsze wyniki
Gra wstrzymana

Jak grać w ✏️ Pinturillo 2?

Pokaż swoje umiejętności artystyczne i szybkie myślenie w jednej z najpopularniejszych gier roku 2018. Pinturillo ma dużą liczbę fanów, ponad 2 miliony graczy miesięcznie, tylko Ciebie brakuje!
Ciesz się jedną z najlepszych gier w GryMini. Zapraszamy do malowania i zgadywania z Pinturillo 2 🎨 Wersja klasycznego słownika ✏ ️ !
Gracze muszą odgadnąć sekretne słowo na podstawie obrazów, które malarz rysuje. Każde kolejne słowo będzie inne i będziesz miał ograniczony czas na odgadnięcie. Uzyskane punkty będą zależały od czasu potrzebnego na zgadywanie.

Jak mogę zacząć grać w Paintbrush?

Bardzo proste, nie musisz się rejestrować, aby grać, po prostu umieść swój pseudonim jako gość, wybierz żądany język, a zostaniesz wysłany do losowego pokoju pełnego graczy chętnych do rysowania i zgadywania.
W sumie jest około 60 pokoi, a te składają się co najwyżej z 8 lub 12 graczy, w których zakręty są różne, tak aby każdy mógł rysować, co jest najbardziej zabawne.
Czat Pinturillo jest dość sławny wśród użytkowników, są oni zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, dzięki czemu można komunikować się z przyjaciółmi i tworzyć własne gry.

Charakterystyka:

- Graj z graczami z całego świata w czasie rzeczywistym

- Darmowe rysowanie, rysuj jak wiesz, że ktoś zgadnie :)

- Pięć języków: angielski, hiszpański, francuski, włoski i portugalski

- Więcej niż 5000 słów

- Automatyczny i jednakowy system podpowiedzi dla wszystkich graczy

- Przycisk faulu w celu ukarania innych graczy przez system głosowania

Kto stworzył Pinturillo 2?

Pinturillo zostało stworzone i opracowane przez Chachiware.

Jak mogę wygrać w Pinturillo 2?

Jak wiecie, w Pinturillo 2 będziecie musieli odgadnąć słowo lub pojęcie, które rysuje malarz w danej rundzie lub będziecie musieli być malarzem, aby inni odgadli poprawnie. Jeśli odgadniesz słowo, możesz otrzymać do 60 punktów, jeśli jako pierwszy je odgadniesz. Jako malarz, Twoim zadaniem jest zrobić wszystko, co w Twojej mocy, ponieważ im więcej graczy będzie miało rację, tym wyższy będzie Twój wynik. Jeśli jesteś graczem z największą liczbą punktów na koniec wszystkich rund, zostaniesz zwycięzcą tej gry.

Czy w Pinturillo 2 da się oszukiwać?

W Pinturillo 2 oszukiwanie jest zawsze niemile widziane. Jeśli zauważysz, że malarz nie przestrzega zasad, rysuje coś obraźliwego lub próbuje narysować obrazek, który nie odpowiada ukrytemu słowu, możesz to zgłosić, klikając na wykrzyknik w prawym górnym rogu ekranu.

Jakie jest pochodzenie Pinturillo 2?

Pinturillo 2 bazuje na grze planszowej Pictionary, której autorem jest Rob Angel. W tej grze gracze są podzieleni na dwie drużyny, wybierając malarza dla każdej z nich. Malarze będą musieli narysować to samo słowo lub koncepcję w tym samym czasie, a zespół, który pierwszy to zrobi, wygrywa daną rundę. Drużyna z największą liczbą wygranych rund wygrywa mecz.

✏️ Pinturillo 2 można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • RYSUJ

Minitorneos, chat & make friends

Tagi