Uno Online

Uno Online

-

2,998,108 Gry

Lubię to.
4.1 - 16K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Udostępnij znajomym
<
Gra wstrzymana

Jak grać w UNO Online?

Zagraj w tę klasyczną grę planszową w Grymini. Mityczna UNO, gra karciana dla kilku graczy, którą każdy ma w domu, teraz w wersji cyfrowej na przeglądarkę i z trybem multiplayer, w którym można zmierzyć się z maszyną lub innymi graczami w jego wersji online.

Zagraj w UNO Online i możesz poczuć dreszczyk emocji związany z posiadaniem ostatniej karty w ręce, z umieszczeniem +2, aby zatopić przeciwnika lub z powrotem na kogoś, upuszczając ten +3, który trzymałeś w ręku całą grę.

Jak grasz w UNO?
W przypadku, gdy jeszcze nie wiesz, w UNO Online każdemu z graczy rozdawanych jest 7 kart i pierwsza, która pozbędzie się ich wszystkich zanim reszta wygra rundę. Karty te są ponumerowane od 1 do 9 i są w 4 różnych kolorach. Aby móc zagrać w kartę, musi ona spełniać jeden z tych dwóch warunków:

  • Musi być tego samego koloru, co ostatnio rozegrana karta.
  • Musi mieć ten sam numer, co ostatnia rozegrana karta.

Oprócz kart numerowanych możesz znaleźć inne rodzaje kart, które zmieniają grę lub które możesz wykorzystać do utrudniania gry swoim przeciwnikom:

  • +2 Karta: Ta karta może być w dowolnym z 4 kolorów i trzeba będzie ją zagrać po karcie tego samego koloru. Kiedy grasz tą kartą, dodajesz dwie karty z talii do ręki następnego gracza i sprawiasz, że traci on swoją kolej. Ta karta nie może być kontrargumentowana.
  • Odwrotna karta: Ta karta może być w dowolnym z 4 kolorów i trzeba będzie ją zagrać po karcie tego samego koloru lub typu. Kiedy grasz tą kartą, kierunek lub kolejność, w jakiej grają gracze jest odwrócona.
  • Turn Jump Card: Ta karta może być w dowolnym z 4 kolorów i trzeba będzie ją zagrać po karcie tego samego koloru lub typu. Kiedy grasz tą kartą, sprawiasz, że następny gracz traci swoją kolej.
  • Karta joker lub karta zmiany koloru: Ta karta może być użyta po każdym rozegraniu karty. Kiedy grasz, możesz wybrać kolor karty, którą będzie musiał zagrać następny gracz.
  • +3 Karta: Ta karta może być użyta po odtworzeniu dowolnej karty. Kiedy grasz tą kartą, dodajesz trzy karty z talii do ręki następnego gracza i sprawiasz, że traci on swoją kolej. Możesz również wybrać kolor, który będzie musiał grać następny gracz. Ta karta nie może być odrzucona.

Jeśli w dowolnym momencie nie masz żadnych kart do zagrania, musisz wyciągnąć kartę z talii. Jeśli wylosowana karta nie pasuje do karty poprzedniej w kolorze, numerze lub typie, nie możesz jej zagrać i stracisz swoją kolej.

I nie zapomnij o najważniejszej zasadzie gry. Kiedy grasz i upuszczasz drugą do ostatniej karty, musisz natychmiast nacisnąć przycisk ONE, aby ostrzec resztę, że została ci ostatnia karta. Jeśli tego nie zrobisz, zostaniesz ukarany 2 kartami z talii.

Kiedy gracz wygra rundę, zarobi tyle punktów, ile wynosi suma wartości kart, które zostawił dla innych graczy. Zwycięzcą gry jest gracz, który jako pierwszy zdobędzie 250 punktów.

Kto stworzył grę UNO?
Oryginalna gra została stworzona przez fryzjera z Ohio, Merle'a Robbinsa, w 1971 roku. On i jego rodzina kiedyś grali w karty jako hobby, a w końcu stworzył własną grę. Gdy skończył, zaczął dzielić się nią z rodziną i przyjaciółmi, a w końcu sprzedał ją ogółowi społeczeństwa. W 1981 roku firma International Games za 50.000 dolarów, a później, w 1993 roku, Mattel kupił te prawa po kolei.

Teraz, gdy wiesz już wszystko o UNO Online, dołącz do gry online i udoskonal swoją grę, aby stać się najlepszym graczem Uno w sieci. Będziesz pierwszym, któremu skończą się karty?

Ciesz się tą klasyczną grą karcianą, która jest rozgrywana we wszystkich basenach i plażach, teraz multiplayer, wybierz swojego przeciwnika i być szybszym od niego.

Kontrole
  • WYBIERZ

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier. Dodaj pierwszy!

Dodaj grę!