HaxBall

HaxBall

-

278,640 Gry

Lubię to.
3.8 - 245 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w HaxBall?

Ciesz się ekscytującą grą wieloosobową online, w której Twoim celem jest zdobycie jak największej ilości bramek w bramce przeciwnika, aby pokonać przeciwników. Czy jesteś gotowy do gry w dobrą grę w piłkę nożną? Baw się dobrze!

Jak grać w Haxball?

W Haxball staniesz się częścią drużyny piłkarskiej, w której będziesz mógł kontrolować pojedynczego zawodnika z jego imieniem i numerem. Aby rozpocząć grę, utwórz profil, podając swoje dane. Następnie będziesz musiał poszukać serwera z wolnymi miejscami lub stworzyć własny z ustawieniami, które chcesz. Podczas meczu będziesz mógł kontrolować swojego zawodnika za pomocą krzyżyka na klawiaturze, a kiedy będziesz miał piłkę obok siebie, będziesz mógł podać lub oddać strzał naciskając klawisz "X".

Czy potrzebujesz jakichś wskazówek, aby poprawić się w Haxballu?

Najważniejszą rzeczą jest bycie graczem zespołowym. Nie nadużywaj posiadania piłki i podaj ją, lepsza drużyna będzie miała o wiele większe szanse na przejście przez obronę przeciwnika i wygranie meczu. Eksperci Haxball radzą, abyś ćwiczył strzelanie i specjalizował się w mechanice strzelania w jednym kierunku, podczas gdy Twój zawodnik porusza się w innym. Pozwoli Ci to na wykonywanie strzałów, które zaskoczą Twoich przeciwników. Aby omijać przeciwników i dryblować piłkę obok nich, najlepszą taktyką jest odbijanie piłki od ścian. A kiedy grasz w zespole, pamiętaj o swojej roli w nim i trzymaj się jej. Jeśli każdy stara się dobrze wykonywać swoją pracę, będziesz miał znacznie większe szanse na sprzedaż.

Kto stworzył Haxball?

Haxball został opracowany i wydany w 2010 roku przez Mario Carbajala, znanego również jako "Basro". Początkowo wykorzystywała technologię Flash Player, ale z powodu jej upadku została zaadaptowana do HTML5. Dzięki temu, dziś nadal można się nią cieszyć w swoich przeglądarkach.

Kontrole
  • x PASAR PELOTA/LANZAR
  • STEROWANIE

Minitorneos, chat & make friends

Tagi