Gry

W jakie gry grać, aby zarabiać bitcoiny i inne kryptowaluty?

Istnieje wiele gier mobilnych i internetowych, dzięki którym możesz wygrać kryptowaluty, dobrze się przy tym bawiąc. Niektóre z nich zostały zaprojektowane specjalnie do oferowania nagród w kryptowalutach, podczas gdy inne zawierały te nagrody jako dodatkową funkcję.

Jak to działa?

Bitcoin, Litecoin, Ethereum i wiele innych kryptowalut

Istnieją różne rodzaje gier, w których można wygrać darmowe kryptowaluty. W dziale Minigry oferujemy Ci gry fabularne, idle, multiplayer i strategiczne, a także gry umożliwiające wymianę tokenów NFT lub gry związane z wydobywaniem kryptowalut, które są najbliższe wiedzy o świecie kryptowalut.

Obecnie istnieje wiele gier, które są prawdziwymi dziełami sztuki, zdolne do tworzenia niesamowitych światów, z hiperrealistyczną grafiką, gry z estetyką vintage, które zabierają nas z powrotem do lat osiemdziesiątych lub dziewięćdziesiątych i przemysłu, który nie przestaje się rozwijać.

Jak mogę zarabiać na kryptowalutach?

Grając jest najprostszym sposobem, aby to zrobić, prawdą jest, że trzeba będzie czasu i cierpliwości, nie wszystkie gry są odpowiednie dla każdego typu gracza i istnieją gry o wyższym poziomie trudności niż inne, ale to, co jest jasne, jest to sposób, aby wprowadzić Cię w świat kryptowalut i zarobić więcej zabawy niż oglądanie reklam, jak również alternatywą i lepsze opcje do handlu i staking szczególnie, gdy nie masz pieniędzy, aby kupić lub zainwestować.

Co muszę zrobić, aby zarobić darmowe bitcoins?

Przede wszystkim potrzebujesz czasu i musisz potraktować to nie jako pracę, ale jako pierwsze podejście do świata kryptowalut i zarabiania na kryptowalutach za darmo i bez ryzyka. To od Ciebie zależy, czy chcesz je później zainwestować, czy wolisz je oszczędzać i powiększać poprzez granie w inne gry.

Będziesz potrzebował portfela na telefonie komórkowym lub komputerze, z którego otrzymasz kilka adresów publicznych w zależności od kryptowaluty i odpowiadających im kodów QR, za pomocą których możesz otrzymywać płatności lub przekazywać zarobione kryptowaluty. Musisz również wziąć pod uwagę, czy portfel będzie dawał Ci odsetki za trzymanie w nim Twoich kryptowalut.
Kiedy masz już bitcoiny i inne kryptowaluty w swoim portfelu, możesz wybrać, czy chcesz je wydać bezpośrednio, czy wymienić na walutę swojego kraju poprzez giełdę.
Kiedy zaczniesz grać i zarabiać bitcoiny lub inne kryptowaluty, zobaczysz, że są gry, które mają minimalną wypłatę (obecne minimum to 500 shatosis).

Komentarze