Cantina Royale

Cantina Royale

67,747 Gry

Lubię to.
3.5 - 29 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Cantina Royale?

Cantina Royale to strzelanka akcji typu Play-To-Earn z trójwymiarowymi postaciami w formie NFT.

Jest to pierwsza gra Battle Royale z trybami PvP i PvE osadzona w przestrzeni kosmicznej i posiadająca własną metawersję, tak zwaną Metawersję Kantyny.

Metawersum Cantina Royale to miejsce, w którym gromadzi się podziemie galaktyki, gdzie każda postać szuka honoru i chwały poprzez najbardziej ekscytujące i szalone walki.

Wybierz swoją unikalną postać NFT i weź udział w bitwach Battle Royale, aby zdobyć wspaniałe nagrody.

Jakie rodzaje postaci oferuje Cantina Royale?

W grze Cantina Royale występują najróżniejsze postacie z całej galaktyki, niezliczone gatunki obcych reprezentujące najbardziej osobliwe i dziwaczne formy życia. Każda postać jest wyjątkowa w metaverse Cantina Royale dzięki swojemu statusowi NFT.

Wszystkie gatunki są w pełni grywalne i mogą walczyć, najeżdżać i toczyć bitwy na drodze do sukcesu. Zdobądź najlepsze nagrody, odnosząc zwycięstwa w różnych trybach gry w grze Cantina Royale.

Pierwsze grywalne postacie w grze Cantina Royale należą do galaktycznego gatunku małp i są inspirowane klubem jachtowym Board Apes. Wybierz swoją postać i rozpocznij przygodę w grze Cantina Royale Battle Royale.

Wkrótce pojawią się nowe kolekcje inspirowane słynnymi ikonami, takimi jak NFT.

Jakie są cechy postaci z gry Cantina Royale?

Postacie NFT w grze Cantina Royale są w pełni funkcjonalnymi figurkami 3D. W walce oferują one graczom ogromne możliwości, takie jak poruszanie się i strzelanie z dwóch drążków, przełączanie broni w czasie rzeczywistym, możliwość toczenia się po ziemi w ramach uniku i wiele innych. Wszystko to przy zachowaniu szybkości ruchu, która pozwala bardziej zaawansowanym graczom w pełni wykorzystać swój potencjał.

Jakie tryby gry oferuje Cantina Royale?

Cantina Royale oferuje swoim graczom dwa główne tryby gry: PvE i PvP.

W trybie gry PvE możesz współpracować z innymi graczami, aby plądrować lochy w poszukiwaniu wspaniałych nagród. Będziesz musiał pokonać wrogów sterowanych przez SI, aby odebrać ostateczną nagrodę na arenie i podzielić się nią z kolegami z boju. Pokonaj systemy obronne i zwyciężaj w najniebezpieczniejszych i najtrudniejszych rajdach.

W rozgrywce PvP, czyli gracz kontra gracz, weźmiesz udział w bitwie w czasie rzeczywistym przeciwko innym graczom, w której tylko jeden z nich może pozostać na placu boju i odebrać nagrodę główną. Walcz z 15 innymi graczami w sieci w bitwach na śmierć i życie i wytrwaj do końca, aby zwiększyć swój osobisty zasób - może zostać tylko jeden!

Jak działa program stypendialny Cantina Royale?

Program stypendialny Cantina Royale pozwala graczom wynajmować swoje własne postacie NFT innym graczom, aby mogli grać i dzielić się nagrodami. W ten sposób gracze, którzy chcą zagrać w Cantina Royale za darmo, będą mogli to zrobić dzięki wynajętym NFT innych graczy.

Ponadto, dzięki Targowisku Cantina Royale, gracze będą mogli handlować postaciami NFT, aby zwiększyć swoje zarobki.

Dołącz teraz do metawersum Cantina Royale, wybierz swoją postać NFT i zacznij generować zyski dzięki godzinom spędzonym na grze i zwycięstwom w walce. Otrzymuj wspaniałe nagrody w trybach PvE i PvP, a także możliwości oferowane przez system stypendialny oraz własny Rynek wymiany i zarządzania NFT.

Kontrole
 • STEROWANIE
 • CELOWANIE
 • STRZELANIE

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier

Minitorneos, chat & make friends

Tagi

❤️ Jakie są najnowsze Gry akcji podobne do Cantina Royale?

 1. Gumball Paintball
 2. Ball Evo: Bounce Heroes
 3. PizzaFall
 4. Coobix
 5. Noob Sniper 3D

🔥 Jakie są najczęściej grane gry podobne do Cantina Royale?

 1. Geometry Dash
 2. Bloxd.io
 3. Super Mario Bros.
 4. Super Mario World Online
 5. Brawl Stars