Rummikub

Rummikub

-

2,234,813 Gry

Lubię to.
3.9 - 5,374 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w Rummikub?

Oryginalny Rummikub jest jedną z najpopularniejszych gier planszowych i rodzinnych na świecie. Połączenie taktycznej gry, szczęścia i wspaniałej rywalizacji sprawiło, że ta klasyczna gra rodzinna jest jedną z najbardziej udanych w ciągu ostatnich 70 lat. Przyjrzyj się dobrze żetonom, które zebrałeś, aby stworzyć najciekawsze kombinacje kolorów i liczb. Czy będziesz pierwszym graczem, który umieści wszystkie żetony i wygrasz grę?

Jakie są główne cechy Rummikubu?

  • Graj online z milionami graczy Rummikub z całego świata i staraj się zdobyć jak najwięcej punktów, aby zostać Mistrzem Rummikub!
  • Stwórz publiczny stół z własnymi ustawieniami.
  • Możesz stworzyć prywatny stół lub zaprosić przyjaciół i rodzinę do zabawy.
  • Możesz również zobaczyć, którzy z Twoich znajomych są online z Twojej listy znajomych na Facebooku i zaprosić ich, aby dołączyli do Ciebie w zabawnej klasycznej grze Rummikub.
  • Ustaw czas zwrotu, liczbę przeciwników i poziom trudności.

Jasne, wszyscy graliśmy już wcześniej w tę grę planszową, ale czy ty naprawdę wiesz, jakgrać w Rummikub?

Celem gry jest bycie pierwszym graczem, który kładzie wszystkie swoje warcaby na stole.

Gra zawiera 106 płytek: 104 kolorowe płytki, plus 2 jokery. Każdy warcabel pokazuje liczbę od 1 do 13, w czterech kolorach: czarnym, niebieskim, żółtym i czerwonym. Wszystkie warcaby pojawiają się dwa razy, oprócz żartownisiów.

Każdy z graczy otrzymuje losowo 14 kamieni, które są umieszczane na półce gracza, podczas gdy pozostałe są odłożone na bok i można narysować po jednym z każdej tury.

Musisz wykonać albo schody w tym samym kolorze (4 płytki) albo trio w innym kolorze. Aby rozpocząć układanie żetonów na stole, każdy z graczy musi najpierw osiągnąć początkową kombinację (trio lub drabinki) o łącznej wartości co najmniej 30 punktów.

Możesz grać z żetonami innych graczy, które są już na stole. To jest to, co sprawia, że ta gra jest naprawdę zabawna.

Kontrole
  • WYBIERZ

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier

Minitorneos, chat & make friends

Tagi