Town Star

Town Star

42,417 Gry

Lubię to.
4.6 - 11 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Town Star?

Town Star jest grą symulacyjną w stylu Play-To-Earn, w której zarabiasz pieniądze projektując i budując swoje własne wirtualne miasto.

Zaprojektowana przez jednego ze współzałożycieli Zyngi, firmy stojącej za Farmville, Town Star jest konkurencyjną grą rolniczą, w której gracze używają elementów NFT, aby ukończyć codzienne wyzwania i zdobyć nagrody TownCoin poprzez ekosystem blockchain Ethereum.

Jak grać w Gwiazdę Miasta?

Town Star jest w zasadzie wirtualnym życiem i grą symulacyjną, w której zarządzamy własnym miastem i rozwijamy je poprzez rolnictwo i budowę różnego rodzaju budynków, które od czasu do czasu dostarczają zasobów.

Dzięki widokowi izometrycznemu możemy swobodnie poruszać się, aby wybrać dowolną jednostkę na ekranie i zarządzać różnymi menu, a wszystko to za pośrednictwem przejrzystego i intuicyjnego interfejsu.

Jak mogę zdobyć nagrody w Town Star?

Celem gry Town Star jest osiągnięcie jak najbardziej wydajnego i produktywnego miasta w porównaniu do miast innych graczy w ekosystemie gry.

Co tydzień najlepsi gracze w rankingu Gwiazd Miasta otrzymują wspaniałe nagrody. Ponadto gracze, którzy ukończą codzienne wyzwania, odblokują i zbiorą nagrody TownCoin.

Jak działa gospodarka Gwiazdy Miasta?

Wszyscy gracze Town Star mogą wchodzić w interakcję z przedmiotami w grze. Te przedmioty kosztują pieniądze w grze, pieniądze, które muszą być generowane i wydawane w grze Town Star. Własne pieniądze Town Star nie są zbywalne i nie mają wartości poza grą.

Inne przedmioty z Gwiazd Miasta mają ograniczoną ilość i są własnością każdego gracza. Są to tak zwane NFT gwarantowane przez blockchain. Można je kupić w sklepie Gala Games (twórcy Town Star) tylko do wyczerpania zapasów.

NFT Town Star mogą być przekazywane pomiędzy graczami oraz poza samą grą, co ma realną wartość poza ekosystemem Town Star. Jednakże, jeśli NFT Gwiazda Miasta są używane w grze, mogą one wygenerować dodatkowe nagrody dla gracza.

Czym są TownCoins?

TownCoins to żetony stworzone przez Gala Games wyłącznie jako nagrody typu Town Star Play-To-Earn. W przeciwieństwie do wirtualnych pieniędzy w grze, waluta TownCoin (NFT) jest prawdziwą kryptowalutą hostowaną na blockchainie, która może być wymieniana między graczami oraz kupowana i sprzedawana w ramach transakcji między graczami.

Aby zarobić TownCoin konieczne jest granie w Town Star z przedmiotami NFT. W tym samym czasie, różne ekskluzywne przedmioty są oferowane jako NFT, które można kupić tylko za TownCoin.

Jak zdobywać nagrody w NFT?

Aby zdobyć nagrody w postaci TownCoin, należy używać przedmiotów NFT w grze, spełniając następujące wymagania:

 • Codzienne wyzwania: Każdy dzień oferuje różne wyzwania dla gracza do wykonania, od zdobycia określonej liczby gwiazdek w ciągu 24 godzin do wysyłki minimalnej ilości określonego dobra, między innymi.
 • Gala Powerr: Każdy gracz posiada poziom znany jako Gala Power, określany na podstawie ilości GALA i TownCoin przechowywanych w jego portfelu. Poziom ten określa ilość dodatkowych NFT, które można uzyskać. Na przykład, gracz z Mocą Gali 3 otrzyma 3 NFT.
 • Przepustka sezonowa: Każdy sezon gry będzie oferował przepustkę NFT z różnymi celami i wyzwaniami do wykonania, aby zdobyć dodatkowe TownCoin.

Gdzie mogę zagrać w Gwiazdę Miasta?

Town Star jest kompatybilny z systemami Windows PC, Mac OS, iOS oraz urządzeniami z systemem Android.

Stwórz swoją własną farmę i zdobądź wspaniałe nagrody dzięki Town Star! Zarządzaj zasobami swojego miasta, rozwijaj się, baw się, prześcigaj innych graczy i zdobywaj realne nagrody dzięki różnym transakcjom NFT dostępnym w grze.

Kontrole
 • WYBIERZ

Minitorneos, chat & make friends

Tagi

🕹️ Które gry są podobne do Town Star?

 1. Crypto Plants
 2. Comfy Farm
 3. Farmington
 4. Just Farm
 5. Hamster Island

❤️ Jakie są najnowsze Gry zarządzanie podobne do Town Star?

 1. Deeeer Simulator
 2. Fat Bird Marathon
 3. Grandma Recipe Nigiri Sushi
 4. Rhino Express
 5. Long Dog

🔥 Jakie są najczęściej grane gry podobne do Town Star?

 1. Cat Mario
 2. Bad Ice-Cream
 3. Monkey Mart
 4. Papa's Freezeria
 5. Pou Online