Gunship Battle: Crypto Conflict

Gunship Battle: Crypto Conflict

116,919 Gry

Lubię to.
2.9 - 62 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Gunship Battle: Crypto Conflict?

Gunship Battle: CryptoConflict to gra strategiczna na komputery PC oraz urządzenia mobilne z systemami iOS i Android, oparta na popularnej serii Gunship Battle, która doczekała się milionów pobrań na całym świecie.

W grze Gunship Battle: Crypto Conflict walczymy z naszymi batalionami w strategicznych grach wojennych z wykorzystaniem technologii Blockchain. Graj, walcz i wygrywaj, aby uzyskać ogromne zyski w oparciu o godziny gry i zwycięstwa.

O czym jest gra Gunship Battle: Crypto Conflict?

Gunship Battle: Crypto Conflict to gra wojenna, w której dowodzimy własną armią drogą morską i powietrzną przeciwko wrogim armiom poprzez wymagające gry strategiczne.

W najbliższej przyszłości globalne ocieplenie zwiększyło się ponad wszelkie prognozy. Ze względu na podnoszący się poziom mórz i oceanów na całym świecie doszło do masowych migracji, które wywołały poważne konflikty międzynarodowe mogące doprowadzić do trzeciej wojny światowej.

Po upadku starego porządku świata pozostajesz z jednym statkiem, jego załogą i bezludną wyspą. W obliczu nieuchronnego zagrożenia nuklearnego ze strony nowych światowych potęg, będziesz musiał zebrać się na odwagę i zacząć rozszerzać swoją dominację na morzu i w powietrzu, aby chronić świat przed Armadą, nowym światowym zagrożeniem, i dążyć do globalnego pokoju.

Jakie jednostki bojowe oferuje gra?

W grze Gunship Battle: Crypto Conflict dostępne są trzy typy lotniskowców i trzy modele myśliwców:

Nośnik

 • Kuzniecow: lotniskowiec przeznaczony do wystrzeliwania myśliwców z rampy skokowej i przenoszenia dużej ilości amunicji.
 • Isabel: Lotniskowiec z oddzielnymi mostkami do nawigacji i kontroli lotów, o zasięgu do 10 000 mil morskich.
 • Nimitz: Duży lotniskowiec o napędzie atomowym, mogący pomieścić wiele odrzutowców i pojazdów AFV; jednak koszty jego utrzymania i modernizacji są wysokie.

Myśliwce bojowe

 • RF-M: myśliwiec bojowy o zrównoważonej charakterystyce przeciwlotniczej, przeciwokrętowej i przeciwogniowej, choć jego prędkość jest poniżej średniej.
 • EF2000: elitarny myśliwiec zdolny do lotu naddźwiękowego. Oferuje dużą mobilność i zapewnia doskonałe osiągi w powietrzu.
 • Desert F-16 FF: ulepszona wersja modelu F-16 FF z większymi zbiornikami paliwa oraz ulepszonymi czujnikami i radarami. Jego siła ognia jest również lepsza niż w poprzednim modelu.

Jaki jest model biznesowy gry?

Gunship Battle: Crypto Conflict opiera swoją ekonomię na walucie TITANIUM, która jest walutą własną gry. TITANIUM to podstawowy surowiec wymagany do uzyskania dostępu do gry i przeprowadzenia dowolnej transakcji, od ulepszenia samolotu po handel odciskami palców, a także prowadzenie badań i wiele innych działań.

Wszyscy gracze mogą zdobywać TITANIUM, wykonując codzienne misje lub wydobywając surowce z różnych wysp.

Ponadto możesz wymienić TITANIUM na MILICO, aktyw NFT gry, i odwrotnie. MILICO to kryptograficzna waluta oparta na Blockchainie, którą można kupować i wymieniać bez ograniczeń.

MILICO to token, który łączy TITANIUM z realnym światem. Ma on jasną i określoną wartość wewnętrzną.

Dołącz do gry Gunship Battle: Crypto Conflict już teraz i dowódź jednostkami wojennymi własnej armii, aby poszerzyć swoją domenę i zaprowadzić pokój na świecie. Graj, walcz i wygrywaj, aby zdobyć ogromne zyski.

Gunship Battle: Crypto Conflict można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
 • WYBIERZ

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier

Minitorneos, chat & make friends

Tagi

🕹️ Które gry są podobne do Gunship Battle: Crypto Conflict?

 1. Clash of Coins
 2. Empire: World War III
 3. Conflict of Nations
 4. Stickman Army Team Battle
 5. Call of War

❤️ Jakie są najnowsze Gry akcji podobne do Gunship Battle: Crypto Conflict?

 1. Gumball Paintball
 2. Ball Evo: Bounce Heroes
 3. PizzaFall
 4. Coobix
 5. Noob Sniper 3D

🔥 Jakie są najczęściej grane gry podobne do Gunship Battle: Crypto Conflict?

 1. Geometry Dash
 2. Bloxd.io
 3. Super Mario Bros.
 4. Super Mario World Online
 5. Brawl Stars