Uland

Uland

81,176 Gry

Lubię to.
3.4 - 43 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Uland?

Uland to gra typu Play-To-Earn, w której gracze kupują państwa, kraje, prowincje lub miasta, aby handlować nimi za pośrednictwem NFT z wykorzystaniem technologii Blockchain.

Jest to pierwszy projekt kryptograficzny, w którym wirtualne tereny NFT są przypisane do rzeczywistych krajów, państw i miast, w połączeniu z wykorzystaniem waluty $ULAND, tworząc organiczną i bezpieczną gospodarkę, dzięki której Ulandczycy (gracze) mogą handlować i czerpać zyski.

Jak się gra w Ulandię?

Celem gry Uland jest zostanie władcą dowolnego kraju na świecie (lub królem, królową, prezydentem... Decyzja należy do gracza). Po zdobyciu terytorium staje się ono aktywem NFT w grze. Te NFT są własnością gracza na zawsze, chyba że zdecyduje się on sprzedać je z dużym zyskiem.

Ponadto, gdy sprzedajesz państwo lub kraj, sprzedaż miast lub regionów w nim zawartych przynosi korzyści poprzedniemu właścicielowi (tobie, jako graczowi) w postaci Nagród Dystrybucyjnych. Z drugiej strony, Uland używa własnej waluty, znanej jako $ULAND; za każdy zakup lub sprzedaż własnego tokena gracze otrzymują procent od transakcji w zależności od posiadanej ziemi i populacji.

Ponadto, w celu rozwoju gospodarki Ulandii, procent od wszystkich zakupów i sprzedaży tokenów NFT i $ULAND jest przekazywany do Locked Liquidity, co wzmacnia gospodarkę gry.

Charakterystyka ekosystemu Ulandii

Metaverse Uland posiada własny ekosystem, który jest stale zasilany aktywami NFT w postaci ziem, krajów i państw oraz tokenów $ULAND. Gromadź tzw. NFT ziemi (NFT ziemi lub regionów) i zdobywaj różnego rodzaju aktywa, takie jak państwa, stany, prowincje i miasta, które możesz kupować i sprzedawać.

Jak działa kupno i sprzedaż ziemi?

Kraje na mapie świata Uland to jedyne aktywa lądowe na sprzedaż. Państwa/prowincje zaczną być uwalniane po wyczerpaniu puli państw. Podobnie miasta będą oferowane, gdy zabraknie stanów/prowincji.

Na przykład kraje takie jak Stany Zjednoczone, Chiny czy Indie będą miały wyższą wartość niż kraje takie jak Liechtenstein, Estonia czy Szwajcaria. Wynika to z potencjału lądowego/regionalnego i ludnościowego każdego z nich. Ponadto nie należy zapominać o inflacji państw i wzroście ich wartości, tak jak w życiu.

Czy Ulandia jest bezpieczna?

Uland NFT opiera się na tokenach $ULAND, tokenach stworzonych na potrzeby gry, które oferują regularne możliwości inwestycyjne oraz płynność na poziomie BEP-20. Ponadto, dzięki tzw. puli $ULAND Airdrop, nagrody w postaci tokenów są oferowane wszystkim posiadaczom aktywów NFT w postaci ziemi.

Tokeny NFT firmy Uland są oparte na sieci Blockchain Binance Smatr Chain (BSC), oferując gwarantowaną ochronę i własność NFT oraz transakcji. Wystarczy podłączyć wirtualny portfel użytkownika do sieci MetaMask i rozpocząć zabawę z transakcjami NFT.

Dołącz już teraz do metawersum Uland, zacznij kupować kraje, regiony lub miasta i rozszerzaj swoją domenę na cały świat dzięki najbardziej wartościowym transakcjom NFT! Kupuj i/lub sprzedawaj w odpowiednim momencie, aby osiągać duże zyski i inwestować w nowe transakcje, aby stale rozwijać się we wszechświecie Uland Blockchain.

Kontrole
 • WYBIERZ

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier

Minitorneos, chat & make friends

Tagi

❤️ Jakie są najnowsze Gry strategiczne podobne do Uland?

 1. Gumball Dream Escape
 2. Hero Pipe
 3. Robby: Math School
 4. Color Sort Mania
 5. 100 Doors Challenge

🔥 Jakie są najczęściej grane gry podobne do Uland?

 1. Minecraft
 2. FireBoy and WaterGirl: The Forest Temple
 3. Plants Vs Zombies
 4. Suika Game
 5. Roblox