Mahjong Connect

Mahjong Connect

938,654 Gry

Lubię to.
3.7 - 1,850 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Mahjong Connect?

Wyciśnij głowę do maksimum i ciesz się grą w tego chińskiego pasjansa! Grupuj płytki w dokładnie takie same pary i usuwaj je z planszy, aby pomyślnie ukończyć wszystkie poziomy.

Niezależnie od jego pochodzenia, prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach możesz cieszyć się tym popularnym klasykiem z dowolnego miejsca na świecie i na dowolnym urządzeniu dzięki grom online, takim jak te, które można znaleźć w tej sekcji, od wersji pasjansa mahjong do planszowej wersji tej gry, w której potrzebujesz 4 graczy, 144 płytek i oczywiście planszy do gry, ale tutaj będziesz potrzebować tylko Internetu i własnej inteligencji, aby ukończyć grę i zostać prawdziwym mistrzem.

Ty musisz się tylko martwić o dobór par, a my zajmiemy się resztą, od ułożenia płytek na planszy po muzykę, która wprowadzi odpowiedni nastrój.

Zasady pasjansa mahjong

Jak grać w darmowego mahjonga? Gra w darmowego pasjansa mahjong (lub mahjonga online) jest bardzo prosta. Każda gra wymaga znalezienia identycznych płytek i odkrycia ich w celu utworzenia par. Gdy te płytki zostaną uwolnione, znikają z planszy. A te, które były tuż obok nich, zajmują ich miejsce, umożliwiając tworzenie nowych koniugacji. Wariant mahjong online (Connect) wymaga tylko płytek, które można łączyć pionowo lub poziomo. Ponadto plansza jest ułożona w kolejnych rzędach.

Wskazówki dla początkujących w Mahjong Solitaire

Gra w mahjonga za darmo nie wymaga zbyt skomplikowanej taktyki. Wystarczy zwracać uwagę na planszę i nauczyć się czytać ją w dwóch kierunkach, które są dozwolone podczas tworzenia par (pionowym i poziomym). Aby jednak uniknąć ewentualnych impasów i przyspieszyć grę, warto mieć świadomość, które figury spadną jako następne po utworzeniu pary. W ten sposób zawsze należy wybierać najlepszą możliwą parę spośród dostępnych. Innymi słowy, taką, która najszybciej uwolni nowe koniugacje.

Różnice między Mahjong Solitaire a innymi grami Mahjong

Darmowy pasjans mahjong oferuje samotne stawianie czoła wyzwaniu i tworzenie prostych linii. Inne warianty pasjansa mahjong wymagają odsłonięcia płytek tylko z jednej strony i oferują bardziej złożone plansze (takie jak bardziej tradycyjna plansza pająka). Z drugiej strony, najbardziej klasyczna wersja wymaga od trzech do czterech graczy, a najważniejszą cechą jest rywalizacja.

Historia pasjansa Mahjong

Pasjans mahjong lub chiński pasjans mahjong stał się popularny na Zachodzie (zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych) w pierwszej połowie ubiegłego wieku, wraz z kilkoma innymi wersjami oryginalnej gry. Dopiero pod koniec Cesarstwa Chińskiego została ona w pełni sformułowana i spisana. Wtedy też pojawiła się kluczowa publikacja: Rules of Mah-Jongg, autorstwa Josepha Parka Babcocka. Jednak postacie i elementy, a także system planszy, wydają się znajdować inspirację w bardzo starożytnych tradycyjnych elementach chińskiej kultury, takich jak stare kalendarze i niebiańskie wyrocznie. Dziś mahjong jest bardzo popularną grą w większości Azji i sportem narodowym w swoim ojczystym kraju. Chiński pasjans ma legiony fanów na całym świecie.

Graj dalej w inne pasjanse Mahjong za darmo.

Możesz grać w pasjansa Mahjong bez pobierania na Minijuegos, a oto niektóre z najczęściej granych wersji: chiński pasjans, pasjans pająk, pasjans białe karty lub super mega pasjans. I zawsze możesz zobaczyć wszystkie wersje, które mamy w naszych darmowych grach w pasjansa lub grach Mahjong, którą z nich odważysz się wypróbować?

Kontrole
  • WYBIERZ

Minitorneos, chat & make friends

Tagi