ArmzLegends

ArmzLegends

6,354 Gry

Lubię to.
3.5 - 5 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w ArmzLegends?

ArmzLegends to gra w stylu Play-To-Earn, w której można zarobić NFT na Binance Smart Chain.

Celem ArmzLegends jest oferowanie przyjemnej rozgrywki swoim graczom, jak również budowanie społeczności wokół niej, a wszystko po to, aby gracze mogli zarabiać prawdziwe pieniądze.

W grze ArmzLegends gracze muszą rekrutować najpotężniejszych Armzów we wszechświecie, aby pokonać legendarnych wrogów z ich własnego wszechświata. Z każdym zwycięstwem gracze zdobywają tokeny PROT, które mogą wykorzystać do rekrutacji kolejnych Armz lub ulepszenia już posiadanych.

Jak grać w ArmzLegends?

Aby zagrać w ArmzLegends musisz pobrać i zainstalować MetaMask, rozszerzenie przeglądarki kompatybilne z każdą przeglądarką. Linki do pobrania można pobrać dla Chrome Web Store, dodatków do Firefoksa i dodatków do Edge'a; MetaMask jest również kompatybilny z przeglądarką Brave i można go zainstalować na iOS i Androidzie.

Jak mogę założyć konto w ArmzLegends?

Po pobraniu i zainstalowaniu MetaMask możesz teraz utworzyć konto; kroki, które należy wykonać są następujące:

 1. Kliknij na przycisk " Utwórz portfel".
 2. Utwórz hasło, które będzie używane do zalogowania się do MetaMAsk w tej samej przeglądarce.
 3. Zakończ proces i kliknij przycisk Potwierdź.

Po utworzeniu konta na MetaMask będzie ono domyślnie używane w Ethereum Mainnet. Jednak ArmzLegends i PROT wymagają, aby portfel został skonfigurowany na Binance Smart Chain Mainnet. Aby utworzyć sieć BSC wykonaj poniższe kroki:

Przejdź do menu Ustawienia, klikając na kółko w prawym górnym rogu ekranu.

2. Kliknij na Networks (Sieci) i Add Network (Dodaj sieć).

3. Wprowadź następujące informacje

 • Nazwa sieci: Binance Smartt Chain
 • Nowy adres URL RPC: bsc-dataseed.binance.org
 • ID łańcucha: 56
 • Symbol waluty: BNB
 • Zablokuj adres URL Eksploratora: https://bscscan.com

Kliknij przycisk Zapisz i wróć do menu głównego.

Sprawdź, czy MetalMask został skonfigurowany dla sieci Binance Smart Chain w górnej części ekranu.

Czym są Armz?

Armz to NFT, które ArmzLegends oferuje do gry; każde konto może posiadać dowolną ilość Armz; jednakże, aby posiadać Armz musisz posiadać PROT i BNB. Mint jest zawsze obliczany w $ i przeliczany na ekwiwalent PROT w czasie rzeczywistym. Z kolei BNB są przesyłane do zarządu deweloperskiego jako opłata.

NFT Armz mają różne wartości i charakterystyki:

 • Mana, która określa ich rzadkość.
 • Stopień wygranej w zależności od ich rzadkości.

Jak zwiększyć współczynnik wygranych?

Dodając PROT do swojego Armz możesz zwiększyć jego moc, tj. zwiększyć współczynnik wygranej, maksymalnie 3 razy na Armz z dodatkowym 5% współczynnikiem poprawy, aż do maksymalnej sumy 15%. Koszt PROT różni się w zależności od rzadkości ulepszanego Armz:

 • Wspólna: 20 dolarów w PROT
 • Rzadko: 30 dolarów w PROT
 • Epic: $40 w PROT
 • Legendarny: $50 w PROT

Z drugiej strony, możesz zwiększyć rzadkość Armz poprzez 3 Armz tej samej rzadkości. W ten sposób jeden Armz zostanie ulepszony do wyższej rangi, a pozostałe dwa Armz zostaną zużyte.

Jeśli są one powszechne, to staną się rzadkie. Jeśli są one rzadkie, stanie się to epickie. Epicki nie może być ulepszony do legendarnego. W zamian masz 3% szans na otrzymanie dodatkowego ulepszenia. Zdobądź swój Armz teraz, aby wziąć udział w najtrudniejszych walkach, ulepszaj swój Armz i zarabiaj pieniądze z każdej zakończonej walki/transakcji na ArmzLegends.

Jak grać w ArmzLegends?

Gdy gracz zwerbuje swojego Armza, będzie mógł walczyć z 3 legendarnymi przeciwnikami. Walki są transakcją łańcuchową opartą na mocy wybranego Armza i jego przeciwnika, decydującą o wygranej lub przegranej gracza. Za każde zwycięstwo gracz otrzymuje PROT, które stają się częścią jego osobistego konta ArmzLegends.

Czy gra w ArmzLegends jest bezpieczna?

System ArmzLegends jest całkowicie bezpieczny dzięki swojemu statusowi blockchain. PROT zarobiony po meczu będzie wyświetlany na pasku nagród gracza w lewym górnym rogu ekranu. Gracz może odebrać swój PROT z puli nagród w zamian za podatek od wcześniejszej wypłaty. Początkowo podatek wynosi 30%, ale z każdym dniem jest obniżany o 2%, aż do osiągnięcia 0%. Za każdym razem, gdy gracz wypłaca PROT, podatek wraca do poziomu 30%. Z drugiej strony, rynek ArmzLegends opiera się na ERC-721 NFT, czyli na samych Armz; aby wyeliminować możliwość oszustw transakcyjnych na kontraktach NFT, ArmzLegends korzysta z dedykowanego rynku, na którym użytkownicy mogą wystawiać i kupować NFT.

Jak mogę grać w ArmzLegends?

Linki do pobrania można pobrać dla Chrome Web Store, dodatków do Firefoksa i dodatków do Edge'a; MetaMask jest również kompatybilny z przeglądarką Brave i można go zainstalować na iOS i Androidzie.

Kontrole
 • WYBIERZ

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier

🕹️ Które gry są podobne do ArmzLegends?

 1. Elemon
 2. Crypto Battles
 3. Cukies World
 4. Axie Infinity
 5. Hero Cat

❤️ Jakie są najnowsze Gry akcji podobne do ArmzLegends?

 1. Seafight
 2. Sonic Frenzy 2
 3. Bleach vs Naruto
 4. Pico Park
 5. Battle Island