Light⚡Nite

Light⚡Nite

-

14,414 Gry

Lubię to.
4.1 - 15 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Light⚡Nite?

LightNite to wieloosobowa gra typu Battle-Royale z wbudowanymi nagrodami w postaci Bitcoinów. Gracze kontrolują swojego awatara w czasie rzeczywistym i rywalizują na arenach walki o wspaniałe nagrody, a wszystko to w minimalistycznej kreskówkowej oprawie graficznej.

Jak zarobić Bitcoin poprzez grę?

W LightNite, gracze będą mogli zdobywać nagrody oparte na Bitcoinach podczas gry, monetyzując swoje godziny gry poprzez nowy, niespotykany wcześniej poziom interakcji. W LightNite Arena, Bitcoin można zarobić natychmiast dzięki łupom upuszczonym przez przeciwników podczas ich eliminacji.

Wszystkie przedmioty w grze mają realną wartość i to od gracza będzie zależało, czy będzie je konsumował, czy wymieniał za pośrednictwem Lightning Network. Gra oparta jest na własnym ekosystemie freemium z modelem gospodarki obiegowej, powiązanym z własnym rynkiem, na którym można kupować i sprzedawać przedmioty do personalizacji.

Jak zacząć grać w LightNite?

Aby rozpocząć grę w LightNite musisz pobrać launcher Elixir poprzez jego oficjalną stronę internetową; po wejściu do niego kliknij na Download u góry ekranu, aby zainstalować platformę gry Elixir.

Po zainstalowaniu Elixir będziesz mógł się zalogować, aby uzyskać dostęp do platformy gier i transakcji opartej na NFT.

Aby pobrać LightNite przejdź do Library - My Games i kliknij na Download. Po zainstalowaniu kliknij na Graj, aby rozpocząć grę i zdobyć wspaniałe nagrody Bitcoin.

Jak mogę grać w LightNite?

W przeciwieństwie do innych bardziej statycznych gier blockchain z małą interaktywnością i większą ilością spekulacji, LightNite oferuje znacznie bardziej dynamiczne i bezpośrednie doświadczenie gry, gdzie gracz aktywnie uczestniczy w zarabianiu Bitcoin jako nagrody. W tym celu LightNite oferuje aż cztery różne tryby gry:

 • COVID-19 Survival: Walcz z rozprzestrzenianiem się gigantycznych wirusów na mapie z różnymi miejscami infekcji; wygrasz, jeśli zniszczysz różne rdzenie infekcji w czasie krótszym niż wyznaczony.
 • Deathmatch w trybie wieloosobowym: 5-minutowe mecze dla maksymalnie 8 graczy na arenie, na której można walczyć w pojedynkę. Po śmierci gracz odradza się w innym losowym miejscu; gracz z najwyższym wynikiem wygrywa mecz.
 • Battle-Royale: Czysty tryb Battle-Royale, w którym gracze walczą między sobą do momentu, aż zostanie tylko jeden gracz. Umożliwia rozgrywanie meczów dla 1, 2 i 4 graczy.
 • Arena: Tryb multiplayer, w którym użytkownicy decydują o charakterystyce każdego meczu poprzez poziom graczy i wartość przedmiotów, które wyposażają. Kiedy gracz umiera, upuszcza swoje przedmioty; pozostali przeciwnicy muszą zdecydować, czy zaryzykować ich podniesienie, czy poczekać, aż zrobią to inni i spróbować ich wyeliminować.

Jakie wydarzenia oferuje LightNite?

Oprócz trybów gry, LightNite oferuje również trzy rodzaje wydarzeń, które odbywają się co jakiś czas:

 • Konkursy: Turnieje lub konkursy otwarte dla wszystkich, które oferują szansę na zdobycie większej ilości Bitcoinów lub wygranie NFT.
 • Rozdawanie: Niektóre bitcoiny będą ukryte na mapie, a gracze będą musieli jak najszybciej odkryć ich miejsce pobytu.
 • Tryby flash: kreatywne tryby gry, takie jak ten, w którym gracze zarabiają bitcoiny strzelając do przeciwników i tracą bitcoiny, gdy sami zostaną zastrzeleni.

Jakie przedmioty można kupić w sklepie?

Sklep LightNite oferuje cztery podstawowe rodzaje artykułów:

 • Skórki postaci: Różneskórki dla postaci.
 • Wyposażenie: elementy wyposażenia, które wpływają tylko na część kosmetyczną.
 • Hoverboardy: Możliwość spadania z nieba po rozpoczęciu gry.
 • Broń: Broń w grze, taka jak pistolety, miecze, strzelby i inne.

Podaż aktywów i tokenizacja

Każdy typ przedmiotu należy do kategorii rzadkości, która określa jego podaż w grze:

 • Legendarny: 1 jednostka.
 • Rzadko: Maksymalna podaż 100 sztuk.
 • Premia: Maksymalna podaż 500 jednostek.
 • Normalny: Nieograniczone dostawy.

Wszystkie przedmioty LightNite są tokenizowane przy użyciu Bitcoin blockchain, co zapewnia, że limitowane jednostki przedmiotu są prawdziwe i nie mogą być modyfikowane. Ta funkcja jest kluczowa dla rozwoju gry, umożliwiając bezpieczny i niezawodny rynek wewnętrzny dla wszystkich graczy.

Dostęp do rynku Bitcoin NFT firmy Elixir.

LightNite wykorzystuje rynek Bitcoin NFT platformy Elixir, aby zapewnić uczciwą grę i to, że nikt nie może modyfikować żadnych parametrów na swoją korzyść.

Dołącz do świata rywalizacji LightNite już teraz i zacznij generować dla siebie zyski poprzez aktywne gry z innymi graczami.

Kontrole
 • WYBIERZ

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier