NBA Top Shot

NBA Top Shot

1,663 Gry

Lubię to.
3.5 - 6 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Udostępnij znajomym
Gra wstrzymana

Jak grać w NBA Top Shot?

Zdobądź najlepsze zagrania NBA! To nowa era dla wszystkich fanów, w NBA Top Shot oprócz reprezentowania swoich ulubionych drużyn i graczy, po raz pierwszy możesz być właścicielem najlepszych momentów NBA.

Zbierz najbardziej epickie zagrania w NBA! Dunki Giannisa. Podania Luki. Crossovery Kyrie'ego. Każdej nocy gwiazda NBA robi coś tak niesamowitego, że musisz obejrzeć powtórkę z meczu. Teraz możesz sprawić, że te zagrania będą Twoje, wszystkie oficjalnie licencjonowane przez NBA i wybite na blockchainie w ograniczonej ilości.

Tylko ograniczona liczba Top Shot Moment™ zostanie wypuszczona na rynek, więc stworzenie najlepszej kolekcji wymaga oka skauta i poświęcenia supergwiazdy. Stań się najlepszym kolekcjonerem, zdobywając najbardziej pożądane pakiety, gdy tylko pojawią się w sprzedaży na rynku.

Jakie są szczegóły pakietu NBA Top Shot?

Pakiet Zestawu Bazowego Moment™, jest tym, co nazywają pakietem startowym, który musisz kupić, aby rozpocząć swoją kolekcję i zdobyć niektóre z najlepszych momentów NBA.

Ile kosztuje NBA Top Shot Base Set Moment™?

Cena pakietu to 9 USD, a w środku znajdziecie rookie moments LaMelo Balla i Anthony'ego Edwardsa oraz ponad 15 z 100 najlepszych Top Shotów NBA z lat 2020-21.

Czym są NBA Top Shot Challenges?

Wyzwania i Wyzwania pokazowe to najlepszy sposób na zdobycie nagród i pakietów Moments. Ukończ je zbierając wszystkie wymagane typy Momentów w wyznaczonym czasie. Go!

Kontrole
 • WYBIERZ

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier. Dodaj pierwszy!

Dodaj grę!

🕹️ Które gry są podobne do NBA Top Shot?

 1. CoinToFish
 2. Top 10: Soccer Managers
 3. BombCrypto
 4. Battle Hero
 5. The Sandbox

❤️ Jakie są najnowsze Gry sportowe podobne do NBA Top Shot?

 1. Downhill Chill
 2. Street Basketball
 3. Super Goal
 4. Fishing Trouble
 5. Drunken Spin Punch

🔥 Jakie są najczęściej grane gry podobne do NBA Top Shot?

 1. Retro Bowl
 2. Happy Wheels
 3. Let's fish
 4. 8 Ball Pool
 5. Moto X3M