Meli

Meli

27,770 Gry

Lubię to.
3.5 - 6 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w Meli?

Meli to turowa gra bitewna typu Play-To-Earn, w której gracze rywalizują ze sobą za pomocą własnych NFT w postaci bohaterów, a wszystko to w ramach jednego MELIverse.

Każda z tych postaci NFT nazywana jest Melioras, każda z nich ma swoje własne cechy charakterystyczne i może brać udział w bitwach PvP (gracz kontra gracz) i PvE (gracz kontra gra). Wygrywając bitwy otrzymujesz nagrody i zwiększasz swój ranking, z możliwością połączenia dwóch NFT w celu stworzenia nowego, unikalnego NFT o specjalnych zdolnościach.

Meli (od łacińskiego słowa Meliora, oznaczającego "lepszy"), opiera swój wszechświat na systemie blockchain, aby zapewnić bezpieczeństwo cyfrowych aktywów wszystkich graczy. Gra oferuje mechanikę walki, hodowli i rolnictwa, pozwalającą na ulepszanie i rozwijanie postaci NFT.

Celem Meli jest zbudowanie metawersum pełnego gier i możliwości, w którym każdy gracz może zarabiać tokeny dzięki godzinom spędzonym na grze i wkładowi w sam ekosystem.

W jakim uniwersum rozgrywa się akcja Meli?

Akcja Meli rozgrywa się w fikcyjnym wszechświecie w roku 2148, gdzie głęboko w jądrze Ziemi odkryto nową formę energii znaną jako Meli. Energia Meli może zmienić młode wojowniczki w Meliorę, ulepszoną wersję z mechanicznym ciałem. Jednak energia Meli przyciągnęła również obcych najeźdźców poszukujących tego nowego źródła energii - walcz o przyszłość swojej planety i zarabiaj pieniądze na swoich grach!

Jakie postacie ma Meli?

Grywalne postacie Meli w NFT nazywają się Meliora. Każda z postaci NFT Meliora posiada sześć atrybutów, które mogą zostać ulepszone:

  • Atak
  • Obrona
  • Zdrowie
  • Magia
  • Pancerz
  • Prędkość

Ponadto, postacie NFT mogą należeć do trzech frakcji dostępnych w grze, zwanych Alignments, z których każda ma swoje mocne i słabe strony:

  • Opór
  • Katasz
  • Granica

Jak działa system walki Meli?

Bitwy w Meli są turowe, zarówno w PvP jak i PvE. Każdy gracz musi mieć 3 Meliora do walki, z maksymalną energią 20 kredytów.

Każda Meliora ma 20 kredytów energii, 60 kredytów na drużynę. Każda Meliora traci jeden kredyt po każdej grze, podczas gdy każda Meliora odzyskuje jeden kredyt energii co dwie godziny.

Jak zdobyć nową Meliorę?

Nową Meliorę można uzyskać tylko poprzez wyklucie. Wszystkie NFT Meliora po premierze gry są tworzone przez graczy.

Aby wykluć nową Meliorę musisz mieć dwie Meliory i ich żetony MELI oraz żetony czystej energii.

Jak podnieść poziom Meliora?

Istnieje sześć poziomów gwiazdek dla każdej postaci, od zera do pięciu gwiazdek. Istnieją dwa sposoby na zdobycie poziomu, albo poprzez użycie żetonów czystej energii (zarobionych lub kupionych) i połączenie ich, albo poprzez zakup żetonów MELI z rynku w grze.

Jakie rodzaje tokenów oferuje Meli?

Meli opiera swoją gospodarkę na dwóch rodzajach tokenów, tokenie MELI i tokenie czystej energii.

Token Meli jest tokenem opartym na ERC20, który może być zamieniony na token BEP20 do gry. Gracz może zdobyć MELI poprzez walkę PvP jako nagrody i z handlu. Wylęganie będzie wymagało tokenów Meli, których podaż jest ograniczona do miliarda sztuk.

Token Czystej Energii lub PCE można uzyskać z PvE, PvP i codziennych zadań, jak również z handlu. ECP jest potrzebne do wykluwania się i zdobywania poziomów.

Meli Marketplace

Meli oferuje wszystkim swoim graczom własny rynek, na którym mogą oni w najbezpieczniejszy sposób przeprowadzać swoje transakcje, takie jak kupno i sprzedaż aktywów NFT, w tym postaci i wyposażenia. Korzystając z własnego rynku, Meli eliminuje pośredników takich jak OpenSea i unika opłat za wymianę NFT.

Gdzie mogę zagrać w Meli?

Meli jest dostępna na PC (Windows i Mac), jak również na telefony komórkowe z systemem Android i iOS. Wejdź do MELIverse, zdobądź Meliorę, rozwijaj swoje NFT i bierz udział w bitwach, aby wygrać wspaniałe nagrody!

Kontrole
  • WYBIERZ