Overlord

Overlord

1,332 Gry

Lubię to.
5 - 2 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Udostępnij znajomym
Gra wstrzymana

Jak grać w Overlord?

We wczesnych dniach Ziemi powstanie grup etnicznych doprowadziło do wyniszczających wojen. Kraina podzielona jest na wiele terytoriów, na których władzę sprawują wybitni królowie. Wszyscy chcą naruszyć równowagę i zaanektować pozostałe ziemie. Kiedy moc ludzi została wyczerpana, królowie zwrócili się o pomoc do starożytnych, rekrutując wezwane bestie, które miały im towarzyszyć w walce. Od czasu do czasu, ci królowie uważali towarzyszące im zwierzęta za symbol zwycięstwa, gdy szli do walki.

Po wybraniu przywołanego zwierzaka, trenuj go i spraw, by towarzyszył ci w drodze do zostania najsilniejszym władcą i zjednoczenia tej ziemi. Czeka na Ciebie wiele niespodzianek i wyzwań.

W Overlord możesz być twardy lub zwinny, silny lub wytrzymały, z tarczą lub mieczem. Zbuduj swoją postać z własną osobowością - dołącz do nas już teraz!

Jakie są podstawowe wymagania do gry w Overlord?

Użytkownicy muszą mieć dostęp do Internetu i muszą założyć osobisty portfel w sieci Binance Smart Chain, aby wziąć udział w grze. Ponadto, Overlord najpierw wypuści demo, a następnie oficjalną wersję na platformę mobilną. Dlatego gracze powinni przygotować smartfon z wystarczającą konfiguracją, aby doświadczyć Overlord w najbardziej doskonały sposób.

Jak grać w Overlord?

Aby zostać królem i wziąć udział w wojnie o władzę, gracze muszą posiadać co najmniej jedno zwierzątko (PET). PET może być posiadany poprzez otwieranie skrzyń lub zakupiony bezpośrednio na Rynku Władcy. Nie ma ograniczeń co do liczby zwierzaków, które może posiadać każdy gracz.

Jak zarobić pieniądze z Overlord?

Istnieją dwa rodzaje tokenów używanych w systemie Overlord: token LORD, który jest używany w grach sieciowych (Farming i PvE-Fighting) oraz token OVL, który jest używany w grze mobilnej (tryb PvP). Po zdobyciu PET, gracz może natychmiast dołączyć do walki. Gracze mogą zdobyć żeton Władcy poprzez uprawę roli i walkę. Dodatkowo, gracze mogą zdobywać tokeny OVL poprzez wykonywanie zadań i wyzwań w grze. Gracze będą uczestniczyć w dramatycznych bitwach z innymi graczami, aby ukończyć wyzwanie. Gracze mogą walczyć w 3 trybach gry: Solo, Survival i Deathmatch.

Ile postaci i zwierzaków jest w Overlord?

Gracze mogą rozpocząć grę z 3 różnymi postaciami. Wszystkie postacie mogą używać 3 broni: miecza, laski i łuku, reprezentujących siłę, zręczność i celność. Wraz z NFT support PET, Twoja postać będzie unikalną wersją. Do tej pory istnieje 10 różnych zwierzaków, każdy z innymi umiejętnościami.

Overlord można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • WYBIERZ

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier. Dodaj pierwszy!

Dodaj grę!