Gry o Zombie

Oni nie żyją, ale też żyją. Gryzą, szukają cię. Graj w najlepsze gry zombie online za darmo. Uważaj, żeby nie stać się jednym z nich, bo... w Grymini mamy ich wiele! (W tym słynne Plants Vs Zombies) Odkryj najlepsze darmowe gry online na Grymini.

Najczęściej grane Gry o Zombie

Najbardziej lubiane Zombie Killing Games

Gry o Zombie

Gry o Zombie szczegóły

Oni są wszędzie, są żywymi trupami, są głodni i przychodzą po ciebie. Igrzyska zombie dotarły do Grymini! Ciesz się wspaniałymi klasykami gatunku i najzabawniejszymi grami zabijania zombie w Internecie. Broń swojego miasta lub innych zombie przed staniem się zombie. Nie pozwól, aby klątwa do nich dotarła! Rośliny vs Zombie, Dead Rising, Call of Zombies, Braains.io, Zombies vs Brains i wiele innych darmowych gier zombie pełne ryzyka i emocji. Ustaw swój plan i wciel go w życie w grach strategicznych zombie. Nie pozwól, by kryzys dotarł do twojego miasta i przetrwał. Nie pozwól, aby zombie wtargnęły do twojego ogrodu i użyj swoich roślin do utrzymania ich w zatoce. Zasadzić słoneczniki, które dadzą ci dodatkowe światło, zombie tego nie polubią! Rośliny vs Zombie i ich wiele odmian to niezwykle wciągająca gra, której nie można się pozbyć
. A jeśli jesteś zespołem, nie można przegapić gry wieloosobowe zombie: przetrwać fale zombie, które wędrują po mieście i nie pozwól, aby katastrofa cię dogoniła.
W Grymini znajdziesz nie tylko gry zombie, gdzie Twoim celem jest ich wykończenie... Co jeśli zombie nie są wrogami? Zostań jednym z tysięcy zombie, które niszczą miasto i idź po ludzi! Gry apokalipsy zombie są rozgrywane z obu stron na Grymini.
Dołącz do najlepszych gier online zombie na Grymini i walcz z nimi, lub dołącz do ich szeregów. Odkryj wszystkie rodzaje grafiki i opowieści w najbardziej zabawnych grach 2d zombie. Biegnij w pośpiechu lub ukryj się w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach, aby dogonić swój cel
. Zdobądź się na odwagę, chwyć się za broń i przeżyj na nowo swoje ulubione horrory i filmy akcji, grając za darmo w Grymini. Wszystkie postaci, historie i szanse na przetrwanie są tutaj. Nie przegap ich!