Gry Dora poznaje świat

Nasze Gry Dora poznaje świat gwarantują udaną zabawę! Najlepsze darmowe gry dora poznaje świat czekają na Ciebie na Grymini, więc 3... 2... 1... graj!

Gry Dora poznaje świat

Gry Dora poznaje świat szczegóły

Towarzyszy Dorze i jej nierozłącznej przyjaciółce, Boots, w ekscytujących przygodach. Wszystko to i wiele więcej w katalogu gier Dora oferowanych przez Grymini. Bądź częścią zespołu znanego odkrywcy i pomóż rozwiązać najważniejsze tajemnice, aby dotrzeć do celu. A co najlepsze, jest całkowicie za darmo!
Dzięki naszemu wyborowi gier Dora możesz towarzyszyć Dora the Explorer w jej zabawnych przygodach. Naszą bohaterką jest 7-letnia dziewczynka, Dora Márquez, która wraz ze swoją małpią Botą bierze udział w licznych przygodach mających na celu poszukiwanie zagubionych przedmiotów lub wypełnienie misji. Na szczęście mają pomoc w postaci mapy, mapy, którą Dora trzyma w plecaku wraz z innymi obiektami potrzebnymi do przygody. Pomóż młodej odkrywczyni i jej przyjaciołom w grach jeździeckich, snowboardzie z Dorą, grze w mini golfa lub towarzysz jej w podróży pociągiem, a wszystko to bez zapominania o grach w przebieranie Dorę i różnych zagadkach naszego ulubionego odkrywcy. I nie wszystkie z nich na znanych terytoriach, jak można również towarzyszyć Dora do przestrzeni kosmicznej i pomóc jej w realizacji ważnych misji tam. Możesz również ćwiczyć z nią swój angielski i nadrabiać zaległości językowe - to wszystko zalety!(día) Jeśli jesteś bardziej w świecie mody, można grać w gry Dora dress up do projektowania najlepszy garnitur dla odkrywcy w zależności od okazji i że zawsze idzie nienagannie. Można też spędzić czas na zabawie, eksploatując kuchnię, przy pomocy gier kulinarnych z Dorą, przygotowując obok siebie pyszne przepisy i bardzo smaczne dania. Gry tak nowatorskie, jak pomoc Dora przygotować się do operacji Boże Narodzenie, jedząc ogromne ilości żywności, aby zapobiec żołądka o tej porze roku. Wszystkie rodzaje misji, wszystkie rodzaje celów w grach Dora the Explorer w Grymini
Zabawa jest gwarantowana. Gry Dory mają wszystko, czego potrzebujesz, by dobrze się bawić. Na co czekasz? Nie przegap ich i ciesz się nimi.