Subway Surfers

Subway Surfers

6,237,870 Gry

Lubię to.
4.3 - 100K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Subway Surfers?

Granie w Subway Surfers na GryMini jest teraz możliwe. Słynna gra, która pojawia się w filmach TikTok, pojawiła się na naszej stronie, baw się dobrze w ekscytującej grze wyścigowej i akcji, która pozwoli ci jeździć na hoverboardzie z pełną prędkością, uciekając przed policją. Przygotuj się na zbieranie monet w podziemnych tunelach i zdobądź jak najwyższy wynik.

Ten niekończący się runner sprawdzi twoje umiejętności unikania przeszkód i wykonywania jak najciaśniejszych zmian pasa ruchu. Ścigający wróg, monety, supermoce, dodatkowe przedmioty i przeszkody sprawiają, że ta gra jest naprawdę zabawna - nie przegap jej!

Unikaj zderzeń z autobusami i innymi przeszkodami na ruchliwych ulicach miasta, będąc ściganym przez funkcjonariuszy organów ścigania. Zbierz jak najwięcej złotych monet, aby kupić nowe hoverboardy i uważaj na balony, które przeniosą cię na specjalny poziom bonusowy - czy uda ci się uciec glinom, zanim będzie za późno?

Jak grać w Subway Surfers

W Subway Surfers wcielamy się w artystę graffiti uciekającego przed mścicielem na podziemnych torach. Aby kontrolować naszego bohatera, będziesz musiał użyć klawiszy strzałek na klawiaturze. Używaj "w lewo" i "w prawo", aby omijać pociągi i przeszkody. Naciśnięcie "w górę" spowoduje, że będziesz skakać, a naciśnięcie "w dół" spowoduje, że będziesz się toczyć, aby ominąć niskie przeszkody.

Twoja postać ma asa w rękawie, ma "deskę poduszkową", która sprawi, że będziesz poruszać się szybciej i da ci "dodatkowe życie", jeśli się rozbijesz. Aby jej użyć, naciśnij klawisz spacji. Po drodze znajdziesz dopalacze, które pozwolą ci skakać wyżej, latać przez krótki czas lub przyciągać monety za pomocą magnesu. Na koniec zbierz jak najwięcej monet, aby ulepszyć umiejętności grafficiarza.

Jeśli zdecydujesz się na Subway Surfers APK, te same działania są kontrolowane za pomocą prostego przesunięcia palcami po ekranie dotykowym. Nie daj się zwieść pozornej prostocie, ponieważ wraz ze wzrostem prędkości gry będziesz musiał zwracać większą uwagę, aby uniknąć zderzenia z metrem, słupem lub przeszkodą.

Wskazówki dotyczące gry w Subway Surfers

Podobnie jak wiele endless runnerów, gra Subway Surfers jest generowana proceduralnie w nieskończoność. Uzyskanie najwyższego wyniku jest więc równoznaczne z pozostaniem przy życiu i bieganiem tak długo, jak to możliwe. Jedną ze sztuczek, które można wykorzystać, aby osiągnąć ten cel w Subway Surfers na PC, jest użycie klucza, gdy pojawi się ekran "Game Over".

Możesz zdobyć klucze w Subway Surfers online za darmo w prosty sposób: kiedy zginiesz, zgódź się zobaczyć reklamę, która pozwoli ci kontynuować grę. Alternatywnie, w Subway Surfers unblocked można kupić klucze za prawdziwe pieniądze.

Potrzebujesz wskazówek, jak stać się lepszym w Subway Surfers?

Doświadczeni gracze Subway Surfers radzą grać dwoma palcami na krzyżaku klawiatury. Poświęć prawy palec na prawy przycisk i triki, a lewy palec na lewy przycisk. Użyj akcji przewracania, aby zatrzymać skok w powietrzu i kontrolować miejsce lądowania. Staraj się jak najdłużej pozostać na dachach pociągów. Są to bezpieczniejsze obszary z mniejszą liczbą przeszkód przed tobą. Aktywuj deskę rozdzielczą, gdy sytuacja staje się trudna i widzisz, że możesz się rozbić. Nie marnuj kluczy na przedłużanie wyścigu, zachowaj je na najlepsze wyniki. A przede wszystkim, nie zaniedbuj ulepszania swoich umiejętności. Wydawaj pieniądze zarobione w każdym wyścigu na ich ulepszanie.

Kto stworzył Subway Surfers?

Dwa studia deweloperskie stworzyły Subway Surfers na przestrzeni lat. Kiloo Games było pierwotnie odpowiedzialne za jej programowanie (2012-2020). Kiloo Games jest znane z takich gier jak Hugo: Black Diamond Fever, Happy Tree Friends czy Commodore 64.

Od 2020 roku utrzymanie gry zostało przekazane SYBO Games. SYBO Games to duńska firma założona w 2010 roku. Od tego czasu stworzyli takie gry jak Powerflow, Cosmic Cab czy Blades of Brim. Chociaż technicznie opracowali grę dopiero w ostatnich latach, są prawdziwymi właścicielami własności intelektualnej Subway Surfers i jej postaci.

Inne wersje Subway Surfers

W Subway Surfers można grać na Minigames lub w oficjalnych wersjach na Androida (APK) i iOS (IPA). Niektóre z najczęściej granych wersji to: Subway Surfers 2 lub niektóre miasta, takie jak Subway Surfers Hong Kong, Buenos Aires, Barcelona, Chicago lub Nowy Jork.

Subway Surfers można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • MOVERTE/SALTAR/DESLIZARTE
  • HOVERBOARD

Minitorneos, chat & make friends

Tagi