Subway Surfers

Subway Surfers

5,306,178 Gry

Lubię to.
4.3 - 88K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Subway Surfers?

Zagraj w Subway Surfers online! Baw się dobrze z ekscytującą grą wyścigową i akcją, która pozwala na jazdę na poduszkowcu z pełną prędkością podczas biegu od policji. Unikaj wpadania na autobusy i inne przeszkody na ruchliwych ulicach miasta, gdy są one ścigane przez organy ścigania. Zbierz jak najwięcej złotych monet, aby kupić nowe poduszkowce i uważaj na balony, które przeniosą Cię na specjalny poziom bonusowy. Możesz uciec przed gliniarzem, zanim będzie za późno?

Jak grać w Subway Surfers

W Subway Surfers wcielisz się w rolę artysty graffiti, który ucieka przed mścicielem na torach metra. Aby kontrolować naszego bohatera, będziesz musiał użyć klawiszy strzałek na klawiaturze. Użyj "lewo" i "prawo", aby uniknąć pociągów i przeszkód. Naciśnięcie "w górę" spowoduje, że będziesz skakać, a naciśnięcie "w dół" spowoduje, że będziesz się toczyć, aby uniknąć niskich przeszkód. Twoja postać ma asa w rękawie, ma "hoverboard", który pozwoli Ci poruszać się szybciej i da Ci "dodatkowe życie", jeśli się rozbijesz. Aby go użyć, naciśnij klawisz "Spacja". Po drodze znajdziesz dopalacze, które pozwolą ci skakać dalej, latać krócej lub przyciągać monety magnesem. Na koniec zbierz jak najwięcej monet, dzięki którym będziesz mógł poprawić umiejętności naszego grafficiarza.

Chcesz poznać wskazówki, jak poprawić się w Subway Surfers?

Eksperci w grze Subway Surfers radzą, aby grać dwoma palcami na główce klawiatury. Poświęć prawy palec na prawy przycisk i sztuczki, a lewy palec na lewy przycisk. Użyj akcji toczenia, aby zatrzymać skok w powietrzu i kontrolować miejsce lądowania. Postaraj się jak najdłużej utrzymać się na dachach pociągów. Są to bezpieczniejsze obszary z mniejszą liczbą przeszkód przed Tobą. Aktywuj swój hoverboard, gdy robi się ciężko i widzisz, że możesz się rozbić. Nie marnuj swoich kluczy na przedłużanie wyścigu, zachowaj je na swoje najlepsze występy. A przede wszystkim, nie zaniedbuj podnoszenia swoich kwalifikacji. Wydać pieniądze zarobione w każdym wyścigu, aby uaktualnić je sprawiedliwie.

Kto stworzył Subway Surfers?

Ta gra platformowa została stworzona przez firmę Kiloo oraz SYBO Games. Została wydana w 2012 roku w wersji na iOS i Androida, a później pojawiła się również wersja przeglądarkowa. Od tego czasu pojawiły się nowe wersje oparte na zwiedzaniu różnych miast na całym świecie, dostosowując grafikę tak, aby przypominała każdą destynację.

Subway Surfers można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • MOVERTE/SALTAR/DESLIZARTE
  • HOVERBOARD

Minitorneos, chat & make friends

Tagi