Among Us: Online Edition

Among Us: Online Edition

12,367,572 Gry

Lubię to.
3.8 - 189K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Among Us: Online Edition?

Among Us: Online Edition to skradankowa gra przygodowa stworzona przez fanów słynnego i uznanego Among Us! Wciel się w rolę oszusta, który przeniknął do załogi astronautów i nawiguj statkiem, jednocześnie uniemożliwiając bohaterom, innym członkom załogi, naprawienie uszkodzeń statku kosmicznego, zabijając ich jeden po drugim, nie dając się złapać.

Czy uda ci się ukończyć misję i powstrzymać statek kosmiczny przed sabotażem i pozostać na kursie, aby przetrwać? Brzmi to dość prosto, ale każdy zły ruch może oznaczać, że twoje życie jest na linii! Ciesz się uroczą, kolorową grafiką i udowodnij, że jesteś królem skradania się - powodzenia!

O czym jest gra Among Us?

W Among Us wcielamy się w członka misji kosmicznej, która przeżywa kryzys. Kilku oszustów przeniknęło do załogi i próbuje sabotować system. Naszą rolą będzie odkrycie, unicestwienie i wydalenie tych oszustów, jednocześnie wykonując pewne zadania konserwacyjne na statku. Lub (jeśli przydzielono nam rolę jednego z oszustów) sabotowanie systemów pokładowych i zabójstwo załogi bez wykrycia. Rozgrywka toczy się w środowiskach mieszczących od 4 do 15 graczy online.

Jaki jest sens dręczenia wśród nas?

Ta zdolność jest specyficzna dla graczy-duchów. Duchy będą nadal pełnić funkcje swojej żywej roli, ale teraz z nowymi zdolnościami i ograniczeniami. Na przykład nie mogą komunikować się z innymi graczami, ale mogą przechodzić przez ściany i przedmioty. Dzięki zdolności nawiedzania przeniosą się do konkretnego gracza, aby go nawiedzać i utrudniać mu działania.

Jak wygląda statek Among Us?

Mapy zawierają różnorodne, mniej lub bardziej skomplikowane, wewnętrzne układy statku. Wszystkie składają się z wielu pomieszczeń, korytarzy i systemu zapadni. Pomieszczenia mogą zawierać sprzęt podatny na sabotaż. System zapadni pozwala sabotażystom przemieszczać się między nimi szybko i niezauważenie.

Specjalną cechą danego statku lub mapy może być system kamer monitorujących, wskaźnik parametrów życiowych, a nawet czujniki ruchu.

Jakiego koloru są wśród nas?

Gracz może wybrać kolor swojego kombinezonu lub awatara na początku gry. W darmowej wersji online tej gry (pobieranie Among Us nie jest wymagane) do wyboru jest 6 kolorów: ciemnoczerwony, kawowy brąz, błękitny, sosnowy, pomarańczowy i czarny.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak się zalogować i wybrać swój ulubiony kolor, zwróć na to uwagę. Selektor znajduje się w prawym górnym rogu ekranu menu startowego. Pod wskaźnikiem "Twój kolor" wyświetlany jest bieżący kolor. Naciśnij strzałki po prawej lub lewej stronie pola, aby dokonać zmiany.

Kiedy powstała gra Among Us?

Among Us zostało uruchomione w czerwcu 2018 roku. Początkowo była dostępna tylko na systemy mobilne i komputery PC. Jednak ze względu na rosnącą popularność, w 2020 roku wydano wersje na konsole stacjonarne. Obecnie gra ma dziesiątki milionów pobrań na całym świecie. Nowe wersje obejmują Imposter Battle Royale, Among Us, The Real Imposter i Imposter 3D Horror online.

Kontrole
 • STEROWANIE
 • WYBIERZ

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier

Minitorneos, chat & make friends

Tagi

❤️ Jakie są najnowsze Gry akcji podobne do Among Us: Online Edition?

 1. Archer Hero
 2. Era: Evolution
 3. Mine 2D: Survival Herobrine
 4. Crash Test Dummy 3D
 5. Gun Fest

🔥 Jakie są najczęściej grane gry podobne do Among Us: Online Edition?

 1. Geometry Dash
 2. Super Mario Bros.
 3. Bloxd.io
 4. Super Mario World Online
 5. Cat Mario