Mini Royale: Nations

Mini Royale: Nations

-

170,834 Gry

Lubię to.
4.2 - 2,058 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Mini Royale: Nations?

Czy lubisz Fortnite, PUBG lub Apex Legends? Zagraj w Mini Royale: Nations, zabawne 3D Battle Royale, w swojej przeglądarce, całkowicie za darmo i bez pobierania!

Jest to społecznościowa strzelanka oparta na umiejętnościach z różnymi trybami gry PvP i PvE dla każdego typu gracza. Gra posiada grafikę 3D oraz unikalny styl. Jest ona bardzo podobna do PUBG (Player Unknown's battleground), Counter Strike Deathzone czy H1Z1.

Mini Royale: Nations działa w przeglądarce bez żadnych wymagań sprzętowych. Dzięki temu każdy gracz na świecie ma dostęp do tej gry Battle Royale bez żadnych problemów. Wystarczy przeglądarka i połączenie z internetem.

W Mini Royale dołączasz do 10 innych graczy z całego świata i starasz się przetrwać i być ostatnim człowiekiem przy życiu, do końca gry. Wszyscy gracze zbierają zapasy, broń i gadżety, aby przetrwać lepiej i dłużej.

Są różne rodzaje broni, M16A4, AK-47, UZI, Shotgun, Sniper, granaty, granaty dymne, drony i wiele innych.... W tym Battle Royale w pewnym momencie pojawia się broń chemiczna i obszar staje się mniejszy. Musisz pozostać w okolicy i uważać na innych wrogów. Musisz stosować strategię i starannie dobierać pozycję. Po skoku na spadochronie możesz trafić na innych wrogów w tym samym miejscu - kontrolowanie spadochronu jest również bardzo ważne!

Uniwersum Mini Royale ciągle się rozwija, co jakiś czas będą aktualizować grę, musisz być uważny. Zdobądź broń, stroje, tereny, budynki, zwierzaki i wiele więcej. Ale przede wszystkim bawcie się i pracujcie w zespole!

Kto stworzył Mini Royale: Nations?

Faraway Inc. stworzyło tę grę typu Battle Royale.

Kontrole
 • STEROWANIE
 • CELOWANIE
 • STRZELANIE
 • f AGARRAR
 • 1
 • 5 ARMAS

Minitorneos, chat & make friends

Tagi

🕹️ Które gry są podobne do Mini Royale: Nations?

 1. Krunker.io
 2. Critical Strike Global Ops
 3. SandStrike.io
 4. World War 2 Shooter
 5. Shell Shockers

❤️ Jakie są najnowsze Gry akcji podobne do Mini Royale: Nations?

 1. Prison Break: Architect Tycoon
 2. Club Heroes: Battle Royale
 3. Darkness Survivors
 4. Pung.io
 5. Neon Ghost

🔥 Jakie są najczęściej grane gry podobne do Mini Royale: Nations?

 1. Geometry Dash
 2. Bloxd.io
 3. Super Mario Bros.
 4. Super Mario World Online
 5. FireBoy and WaterGirl: The Forest Temple