Conflict of Nations

Conflict of Nations

-

313,360 Gry

Lubię to.
3.7 - 1,905 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Conflict of Nations?

Conflict of Nations to gra strategiczna free-to-play, w której prowadzisz globalną wojnę w czasie rzeczywistym przeciwko dziesiątkom graczy w kampaniach, które mogą trwać od kilku dni do kilku tygodni.

Kontroluj swoje jednostki wojskowe jednego z wiodących narodów świata i rozpocznij wykonywanie losowych misji i manewrów politycznych polegających na ekspansji militarnej, rozwoju gospodarczym, badaniach technologicznych i dyplomacji zagranicznej.

Rozwijaj broń jądrową i jednostki wojskowe o unikalnych specjalizacjach, aby jak najlepiej wykorzystać tę grę wojenną, w której będziesz musiał sprawdzić swoje umiejętności dyplomatyczne w krytycznych momentach.

Jak grać w Konflikt Narodów

Conflict of Nations jest opracowana jako gra krajobrazowa 3D z unikalnym doświadczeniem rozgrywki, więc może być odtwarzana na wszystkich typach komputerów i przeglądarek, chociaż zalecane jest minimum Intel HD Graphics i procesor Intel Core Duo.

Wprowadź swoją nazwę, hasło i adres e-mail, wybierz swoją nację i zacznij grać, samouczek poprowadzi Cię przez niezbędne kroki, aby opanować sterowanie w grze. Wszystko opiera się na znajomości wszystkich opcji, które masz i jak stawić czoła każdemu z wyzwań, które pojawiają się w grze w miarę postępów i walki.

Istnieje wiele kontroli i menu, ale z początkowym samouczkiem i przy odrobinie cierpliwości będziesz w stanie przejąć kontrolę nad tą wspaniałą grą strategiczną, w której wybierasz losy świata.

Na początku gracz ma dwie opcje: dołączyć do gry lub stworzyć nową.

Po pierwsze, musisz wybrać jeden z 26 grywalnych krajów. Jeśli wybierzesz już stworzoną grę, będziesz mógł zobaczyć sytuację krajów i ich relacje. Mapa gry jest aktualną mapą geopolityczną, a te kraje, które nie są kontrolowane przez graczy, są kontrolowane przez grę.

Co robić na początku?

Pierwszą rzeczą jest to, który kraj reprezentować, a to staje się bardzo ważne, ponieważ określa, jak wiele miast masz i jak blisko lub daleko jesteś od potencjalnych sojuszników i rywali.

Po wybraniu nacji musisz zająć się miastami wybranego kraju: musisz stworzyć przemysł, aby produkować zasoby, z których można budować budynki i budować armię, prowadzić badania, aby ulepszyć swoje jednostki i uzyskać dostęp do nowych technologii w różnych gałęziach drzewa technologicznego.

Ponieważ jest to głównie gra sieciowa, to znaczy w połączeniu z innymi graczami, stosunki dyplomatyczne są jedną z mocnych stron, ponieważ będziesz musiał negocjować nie z AI gracza, ale z innymi graczami z krwi i kości, więc jeśli inny gracz chce się z tobą skontaktować, aby nawiązać sojusz, to od ciebie zależy, czy chcesz iść dalej, poprosić o jakiś rodzaj prezentu lub jeśli wolisz pozostać jako wróg.

Jak w każdej grze strategicznej mamy szpiegów, dzięki którym możemy zbierać informacje o innych graczach, aby podejmować decyzje o sprzymierzeniu się lub nie. Ponadto szpiedzy mogą sabotować miasta wroga i obniżać morale oddziałów.

Z dwudziestoma pięcioma graczami rywalizującymi ze sobą ta gra menedżerska oferuje wiele możliwości. Jest to gra, która ma wiele do zaoferowania, jeśli lubisz strategie wymagające stosunkowo mało uwagi, ponieważ podczas gdy wydarzenia mają miejsce, nie musisz być świadomy tego, co dzieje się nieustannie.

Innym z początkowych punktów tej gry jest to, że można dostać złoto, aby odblokować niektóre funkcje samej gry przed, ale naprawdę inwestycja lub zakup kredytów nie gwarantuje zwycięstwa w tej fantastycznej grze strategicznej.

Conflict of Nations można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
 • WYBIERZ

Minitorneos, chat & make friends

Tagi

🕹️ Które gry są podobne do Conflict of Nations?

 1. Call of War
 2. Empire: World War III
 3. War Thunder
 4. Strike Tactics
 5. Heroes of War

❤️ Jakie są najnowsze Gry akcji podobne do Conflict of Nations?

 1. Prison Break: Architect Tycoon
 2. Club Heroes: Battle Royale
 3. Darkness Survivors
 4. Pung.io
 5. Neon Ghost

🔥 Jakie są najczęściej grane gry podobne do Conflict of Nations?

 1. Geometry Dash
 2. Bloxd.io
 3. Super Mario Bros.
 4. Super Mario World Online
 5. FireBoy and WaterGirl: The Forest Temple