Krunker.io

Krunker.io

-

3,825,046 Gry

Lubię to.
4.3 - 71K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Krunker.io?

Ciesz się Minigames Krunker.io's, idealnym połączeniem rozgrywki Counter Strike i fajnej estetyki Minecraft. Możesz przeżyć doświadczenie z najlepszych gier FPS (First Person Shooter), jednego z najpotężniejszych gatunków w konsoli i na PC, ale bezpośrednio w przeglądarce.

W Krunker.io możesz połączyć się z grami wieloosobowymi online z graczami z całego świata i uczestniczyć w zawrotnych potyczkach, w których trudna część przetrwa dłużej niż 30 sekund. Graj w różnych trybach gry, w których będziesz musiał zdobyć punkty, kończąc całą drużynę przeciwną do końca gry, lub zasiać chaos w klasycznym All Against All.

Broń, klasy i mapy na Krunker
.io Chcesz dostosować swoją postać? Z Krunker.io możesz stworzyć swój własny wygląd, klasę, widoki na broń i wiele więcej. Żadna dwójka nigdy nie będzie taka sama.

Odblokuj wszystkie rodzaje broni w różnych kategoriach. Wybierz z karabinu szturmowego, snajperskiego, karabinu maszynowego lub noża w zależności od rozgrywki, która najlepiej pasuje do Twoich umiejętności - ale będziesz musiał opanować je wszystkie, aby być numerem jeden w rankingach Krunker.io!

Dlaczego Krunker.io jest najlepszą grą przeglądarkową
?
Krunker.io został stworzony przez szwajcarskiego programistę Sidneya De Vriesa dla Yendis Entertainment. Po wydaniu swojej wersji BETA w 2018 roku, została ona oficjalnie wydana w styczniu 2019 roku.

Dzięki swojej rozgrywce i estetyce opartej na pikselach, Minecraft, Krunker.io zyskuje od tamtej pory coraz większą popularność i jest jednym z najczęściej odtwarzanych streamerów na żywo na platformie Twitch w swojej kategorii.

Web ScienceFiction.com nazwał ją najlepszą grą .IO 2019 roku i najlepszą adaptacją przeglądarkowej FPS. Podkreślając swoją łatwą do renderowania grafikę i kompatybilność z każdym komputerem, Krunker.io udało się pozycjonować jako najlepszą strzelaninę pierwszoosobową dla swoich scenariuszy i różnych klas postaci.

Jesteś gotowy do gry w Krunker.io? Załaduj broń, wyostrz cel i bądź szczęśliwy, jeśli przeżyjesz długi czas!

Mogę zagrać w Krunker.io na pełnym ekranie?
Możesz grać w Krunker.io w trybie pełnoekranowym klikając na ikonę. Usprawni to Twoją rozgrywkę i pozwoli Ci na lepsze wykorzystanie ekranu.

Jak mogę dołączyć do serwera Krunkera?
Aby dołączyć do serwera, w menu Krunkera możesz wybrać jeden z kilku serwerów podanych według lokalizacji. Oczywiście, jeśli chcesz mieć lepsze wyniki, z Minigames polecamy wybrać jedną z nich w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

Czy Krunker.io jest dostępny do pobrania
?
Nie. Ponieważ jest to gra przeglądarkowa, nie ma potrzeby jej ściągać. Można go odtwarzać doskonale z dowolnej przeglądarki, bez zajmowania miejsca na komputerze.

Czy mogę grać w Krunker.io na pełnym ekranie?

Możesz grać w Krunker.io na pełnym ekranie, po prostu klikając na ikonę. Poprawi to twoją rozgrywkę i będziesz mógł lepiej wykorzystać ekran.

Jak mogę dołączyć do serwera Krunker?

Aby dołączyć do serwera, w menu Krunker, możesz wybrać jeden z kilku serwerów podanych według lokalizacji. Oczywiście, jeśli chcesz mieć lepszą wydajność, z Minigames zalecamy wybrać jeden blisko swojej okolicy.

Czy Krunker.io można pobrać?

Ponieważ jest to gra przeglądarkowa, nie jest konieczne jej pobieranie. Możesz grać w grę z dowolnej przeglądarki bez zajmowania miejsca na komputerze.

Kontrole
  • CELOWANIE
  • STRZELANIE

Minitorneos, chat & make friends

Tagi