Agario

Agario

-

34,544,157 Gry

Lubię to.
4.1 - 50K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Agario?

Ciesz się Agar.io Minigames, udaną wieloosobową grą przeglądarkową w stylu battle royale, która stworzyła swój własny gatunek, gry .IO. Wielu próbowało go skopiować, ale żaden nie jest do oryginalnego Agar.io.

Jak wygrać na Agar.io?
Zagraj w Hagar.io i stań się zmagającą się z problemami komórką w serwerze pełnym innych olbrzymich komórek, chętnych do wchłonięcia Ciebie, aby stać się większym. Kontroluj swoją komórkę i pożywiaj się komórkami innych graczy lub cząsteczkami rozproszonymi wokół sceny. Im więcej będziesz jadł, tym większa będzie twoja cela i tym większymi będą twoi wrogowie.

Jeśli uda Ci się przetrwać i rozwijać, możesz stać się największą komórką w serwerze i być pierwszą w rankingu. Ale nie dajcie się zwieść, reszta graczy będzie chciała odebrać wam tron i będzie zwracać uwagę na wszelkie wasze wady. Walcz o utrzymanie się na szczycie i polowanie na innych mniejszych graczy.

Gra śledzi Twój wynik na bieżąco, a nawet zapewnia tablicę wyników w czasie rzeczywistym, która pokazuje najlepsze wyniki na danym serwerze. Nie ma jednak trwałego postępu, który można by osiągnąć. Kiedy przegrywasz, musisz zacząć od początku.

Jakie rzeczy są w Hagar.io?
W Hagar.io można znaleźć trzy rodzaje podmiotów:

 • Pellety: są to cząsteczki rozmieszczone na całej mapie. Służą jako pożywienie, a jeśli je wchłoniesz, Twoja komórka nieznacznie zwiększy rozmiar.
 • Komórki: podobne do twoich, są kontrolowane przez innych graczy. Te mniejsze, które można wchłonąć, uciekają od większych.
 • Wirusy: Posiadają one zdolność do dzielenia większych komórek na wiele części. Jeśli twoja komórka jest mała, możesz jej użyć do ochrony przed wrogami, którzy są znacznie więksi od ciebie.

Ale nie chodzi tylko o jedzenie. Podziel swoją celę i rzuć część w kierunku kursora. Możesz złapać nieobecnego wroga i wchłonąć go, a może wykorzystać go do ucieczki przed szczególnie niebezpiecznym wrogiem. Twoje komórki wrócą po chwili gry.

Przed rozpoczęciem gry, można dostosować wygląd swojej komórki. Masz do wyboru wiele aspektów, lub możesz stworzyć swój własny wizerunek. I żeby wszyscy wiedzieli, kim jesteś, możesz nazwać swoją komórkę.

Tryby gry w Hagar.io
Wybierz jeden z 4 trybów gry:

 • FFA
 • Battle Royale
 • Zespoły
 • Eksperymentalny

Kto stworzył Hagar.
Agari.io został stworzony przez Matheusa Valadaresa, brazylijskiego dewelopera, który miał zaledwie 19 lat, w 2015 roku, publikując go w Reddit i osiągając wielki sukces w bardzo krótkim czasie, dzięki jego rozpowszechnieniu w mediach społecznościowych i platformach takich jak Twitch i Youtube. W ciągu tego roku ulepszali i aktualizowali go do końca tego roku wydali wersje na iOS i Androida.

Czy jesteś gotowy do przejęcia reszty cel i walki o szczyt rankingu?

FAQS: Często zadawane pytania Hagar.io

Jak się ma skóra w Agar.io?
W trakcie gry, zauważysz kilka różnych skórek pływających w Hagar.io. Dostęp do nich jest tak prosty, jak wpisanie nazwy skórki, której chcesz użyć (jeśli masz już odblokowaną). Można go również wybrać z listy Skóry w zakładce "posiadane".

Jak zaatakować oddzielnie w Hagar.io?
Atak dzielony jest wtedy, gdy jesteś co najmniej 266% większy od innego gracza i dzielisz się nad nim, aby go skonsumować. Zauważ, że rozbija się w kierunku twojej myszy. Kiedy jesteś pełną komórką, musisz być tylko o 10% większy od innego gracza, aby je konsumować, jednak kiedy jesteś podzielony, twoja komórka musi być o 33% większa od celu.

Jak usunąć opóźnienie agar.io?

 • Wybierz serwer najbliższy twojej lokalizacji
 • Wyłączenie rozszerzeń i wtyczek przeglądarki
 • Zamknij inne karty, zatrzymaj inne operacje, które pochłaniają sieć
 • Odtwarzaj Hagar.io w trybie incognito
 • No Skins Agar.io ustawienia:

Jak zdobyć skórkę w Agar.io?

Podczas gry zauważysz kilka różnych skórek, które można znaleźć w Agar.io. Aby uzyskać do nich dostęp, wystarczy wpisać nazwę skórki, której chcesz użyć (jeśli masz już ją odblokowaną). Możesz również wybrać ją z listy skórek w zakładce "posiadane".

Jak podzielić atak w Agar.io?

Rozdzielony atak jest wtedy, gdy jesteś przynajmniej 266% większy od innego gracza i rozdzielasz się na niego, aby go pochłonąć. Należy pamiętać, że podział następuje w kierunku wskazanym przez mysz. Kiedy jesteś pełnym ogniwem, musisz być tylko o 10% większy od innego gracza, aby go skonsumować, jednak kiedy jesteś podzielony, twoje ogniwo musi być o 33% większe od celu.

Jak usunąć lagi z agar.io?

 • Wybierz serwer znajdujący się najbliżej Twojej lokalizacji
 • Wyłącz rozszerzenia i dodatki do przeglądarki
 • Zamknij inne karty, zatrzymaj inne operacje pochłaniające sieć
 • Graj w Agar.io w trybie incognito
 • Ustawienia Agar.io "Bez Skórek"

Minitorneos, chat & make friends

Tagi