Tetris Online

Tetris Online

2,549,522 Gry

Lubię to.
4.1 - 8,851 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Tetris Online?

Gra w tetris za darmo jest bardzo prosta. Obróć różne kawałki lub figury geometryczne, aby uzyskać kompletne linie poziome i uniknąć pustych miejsc. Po ukończeniu linii znika ona, górna linia spada, a Ty zdobywasz nowe punkty. Prędkość będzie rosła z każdym nowym osiągniętym poziomem. Celem jest zdobycie jak największej ilości punktów.
Jeśli chodzi o sterowanie, to pamiętaj, że po wciśnięciu przycisku pauzy pojawi się ekran objaśniający. W darmowego tetrisa można grać za pomocą klawiatury lub myszki. Jeśli użyjesz myszki, kawałki będą się intuicyjnie obracać, aby jak najlepiej pokryć przestrzenie. Po naciśnięciu prawego przycisku myszy przytrzymasz aktualny kawałek, a na jego miejsce pojawi się kawałek w polu Hold (lewy górny róg ekranu). W skrajnie lewej części ekranu możesz sprawdzić wynik i aktualny poziom. Prawa strona pokazuje następne kawałki, które mają się pojawić, co pozwala na przewidywanie ruchów.

Historia Tetrisa: kto wymyślił grę?

Tetris to gra logiczna, która została stworzona przez Aleksei Pázhitnov, radzieckiego inżyniera komputerowego. Została wydana 6 czerwca 1984 roku.
Pázhitnov nie pobierał tantiem za swoje udane dzieło aż do późniejszego okresu, ponieważ były one wówczas własnością rządu jego kraju.
W 1987 roku Tetris trafił na Zachód. A w 1997 roku Pázhitnov założył The Tetris Company. Dziś gra jest bliska 200 mln sprzedanych egzemplarzy. W tej chwili na całym świecie w grę Tetris grają setki tysięcy osób.

Tetris cheaty

Gra tetris wymaga pewnej koncentracji, planowania strategicznego i szybkości poruszania się na najwyższych poziomach. Oto kilka porad i wskazówek dotyczących tetris game, free tetris, tetris game, free tetris game czy free tetris.

 • Zapamiętaj ruchy grając uważnie w tetrisa.
 • Naucz się grać w tetrisa poprzez wykonywanie tetrisów. Ułóż cztery poziome linie z wyjątkiem pojedynczej przestrzeni, którą możesz pokryć długim pionowym blokiem.
 • Zwróć uwagę na kolejne elementy.
 • Nie zostawiaj przestrzeni, które trudno wypełnić.
 • Naucz się grać w tetris za darmo, obracając element w ostatnim momencie.

Darmowa gra tetris jest łatwa do nauczenia i wciągająca od pierwszej chwili. Jeśli chcesz spróbować innych wersji polecamy: 10x10, Wood blocks, Tetris 2 lub Tetris Attack.

Kontrole
 • MOVER Y GIRAR PIEZAS

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier

Minitorneos, chat & make friends

Tagi

🕹️ Które gry są podobne do Tetris Online?

 1. Arkanoid
 2. Plants Vs Zombies
 3. Plants vs Zombies 2
 4. Pacman
 5. Google PacMan

❤️ Jakie są najnowsze Gry klasyczne podobne do Tetris Online?

 1. Super Ryona World 3
 2. Plants vs Zombies War
 3. Dungeon Heart
 4. Covemount
 5. The Doomsday Zone Remastered

🔥 Jakie są najczęściej grane gry podobne do Tetris Online?

 1. Super Mario Bros.
 2. Super Mario World Online
 3. Plants Vs Zombies
 4. Super Mario 64
 5. Google Snake