Super Mario All Stars

Super Mario All Stars

9,614,106 Gry

Lubię to.
4.2 - 61K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w Super Mario All Stars?

Super Mario Bros (1985) był pierwszą odsłoną wielkiej sagi w historii gier wideo. Wprowadziła świat i postacie, które były wyjątkowe i bardzo rozpoznawalne. Oraz bardzo prostą rozgrywkę, która jednocześnie była niesamowicie dopracowana i zabawna.
Ze względu na wielki sukces tej gry, wkrótce pojawiło się rozszerzenie: The Lost Levels (1986). Ta, powtarzając podstawowy schemat, dodała nowe poziomy i stopnie trudności. Niedługo potem pojawił się prawdziwy sequel(Super Mario Bros 2), z ważnymi zmianami wizualnymi i dwoma nowymi bohaterami. W ciągu następnych dwóch gier, Super Mario Bros 3 (1988) i Super Mario World (1990), seria będzie nadal doskonalić i rozszerzać formułę.

Te dwie ostatnie gry są godne uwagi ze względu na dodanie kolorowe i słodkie kostiumy (żaba, szop lub tanuki), które dają bohaterowi tymczasowe uprawnienia. Kostiumy te uzyskuje się poprzez znalezienie odpowiedniego przedmiotu i zapewniają one możliwość zamienienia się w kamień, zadawania ciosów, latania lub oddychania pod wodą.
Super Mario All-Stars łączy te pięć mistrzowskich gier w jednym kartridżu, dzięki czemu jest to jedna z najbardziej udanych kompilacji lat 90.

Co sprawia, że Super Mario All-Stars jest inne?

Super Mario All-Stars 3D (lub Super Mario All-Stars 3D) zawiera jedne z najlepszych platformówek, jakie kiedykolwiek zaprojektowano, zachowując ich zabawny charakter pomimo upływu lat.
Kolorowe Grzybowe Królestwo i jego mieszkańcy stali się ikoną kultury popularnej na całym świecie. A Mario i jego brat Luigi przekroczyli granice, by wystąpić w przebojach filmowych, które szturmem zdobyły kasę kinową dzięki nowemu filmowi Super Mario Bros: The Movie.

W Mario 3d all stars każdy gracz ma swoją ulubioną, ale większość graczy lubi wszystkie odsłony. Można je ukończyć w dowolnej kolejności, choć zaleca się przestrzeganie numeracji. Kolejnym dowodem na jej spektakularny sukces jest fakt, że saga ma nieskończoną liczbę naśladowców. I że w ciągu ostatnich trzech dekad tak wiele renomowanych gier naśladowało jej formułę. Ale oczywiście żadna nie może się równać z oryginałem - dołącz do Mario party all stars już teraz!

Inne gry z serii Super Mario

Super Mario All-Stars to nowa komputerowa edycja kolekcji gier wideo Super Mario, która powstała w 1993 roku! Zostały one przywrócone do mody po wydaniu Super Mario Bros: The Movie. Gra zawiera nowe wersje Super Mario Bros., Super Mario Bros. 2 oraz Super Mario Bros . 3.

Kontrole
  • STEROWANIE
  • z SKAKANIE

Minitorneos, chat & make friends

Tagi