Geometry Dash

Geometry Dash

20,519,703 Gry

Lubię to.
3.7 - 221K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Geometry Dash?

Teraz możesz grać w Geometry Dash Online Mini-Gry za darmo, klasykę urządzeń mobilnych, teraz w swojej przeglądarce! Znajdź granice swojej cierpliwości i sprawdź swoje umiejętności. Jak daleko będziesz w stanie się posunąć, nie umierając przy próbie?

Jak się gra w Geometry Dash?
W Geometry Dash Online będziesz miał całą moc za jednym kliknięciem. Będziesz kontrolować kwadratowy charakter, który jest napędzany bezustannie przez scenę w stylu klasycznych gier platformowych. Na swojej drodze napotkasz wiele przeszkód, upadków, skoków i pułapek, które będziesz musiał przeskoczyć w odpowiednim momencie, aby kontynuować swój wyścig w kierunku celu. Czas i rytm będą kluczem do tej przygody.

Przed rozpoczęciem każdej gry możesz wybrać, z którą postacią chcesz grać - wybieraj spośród ponad 40 projektów!

Jak wygrać w Geometry Dash?
Wpadłeś na to na samym początku? Nie martw się, twoja postać umrze wiele razy, zanim przejdzie jakiś poziom. Mały marker zapisze liczbę prób, które trzeba było wykonać, aby osiągnąć cel każdego poziomu. Kluczem do tego wszystkiego będzie zarządzanie swoją frustracją, cierpliwość i stałość. Powiedz nam w komentarzach, ile razy umarłeś, zanim ukończyłeś każdy poziom.

Wskazówka dotycząca gry minigame, aby wygrać Geometry Dash: Nie wyłączaj dźwięku, muzyka pomoże Ci ustawić tempo i będziesz mógł wyczuć właściwy moment do skoku.

Jak stworzyć poziom w Geometry Dash?
Gracze mogą tworzyć poziomy o różnej długości, wgrając je do gry dla każdego. Poziomy te są podzielone na pięć w zależności od czasu trwania:

 • Malutki: o czasie trwania krótszym niż 10''.
 • Krótka: od 10 do 29 minut.
 • Średnie: od 30'' do mniej niż jednej minuty
 • Długość: od 1 minuty do 1:59 minuty
 • XL: więcej niż dwie minuty.

Każdy utworzony poziom ma unikalny identyfikator i idealnie nadaje się do sortowania na foldery. Możesz również utworzyć do 80 000 różnych obiektów i edytować ich funkcjonalność lub ruch. Poziomy z mniej niż 100 utworzonymi obiektami zostaną usunięte.

Kto stworzył Geometry Dash? Oryginalna gra została stworzona przez szwedzkiego developera Roberta Topalę, znanego w świecie Geometry Dash jako RobTop. Został on później opracowany przez niezależną firmę RobTop Games i wydany w 2013 roku dla urządzeń mobilnych. Rok później został on również opublikowany na cyfrowej platformie dystrybucyjnej Steam. Jego rozwój trwał cztery miesiące i pierwotnie nazywał się The Impossible Game. Według RobTopa gra jest inspirowana takimi tytułami jak: Super Mario Bros, Bit.Trip, Super meat Boy, Flappy Bird czy Clash Royale.

Bądź cierpliwy, wybierz swoją postać i postaraj się przejść wszystkie poziomy w jak najmniejszej liczbie prób.

Jak grać w Geometry Dash?

W Geometry Dash Online będziesz miał całą moc za jednym kliknięciem przycisku. Kontrolujesz kwadratową postać, która nieustannie mknie przez scenę w stylu klasycznych gier platformowych. Na swojej drodze pojawi się mnóstwo przeszkód, upadki, skoki i pułapki, które trzeba będzie przeskoczyć w odpowiednim czasie, aby móc kontynuować swój wyścig do celu. Synchronizacja i rytm będą kluczowe w tej przygodzie.

Jak wygrać w Geometry Dash?

Czy rozbiłeś się już na samym początku? Nie martw się, twoja postać będzie umierać wiele razy, zanim będzie można przejść poziom. Mała tablica wyników będzie śledzić liczbę prób, które zajęło Ci osiągnięcie celu każdego poziomu. Kluczem do wszystkiego będzie zarządzanie swoją frustracją, cierpliwość i konsekwencja. Napisz nam w komentarzach, ile razy zginąłeś, zanim udało Ci się ukończyć każdy poziom.

Jak stworzyć poziom w Geometry Dash?

Gracze mogą tworzyć poziomy o różnej długości, przesyłając je do gry dla każdego. Poziomy te są podzielone na pięć poziomów w zależności od długości:

 • Malutkie: o czasie trwania krótszym niż 10''.
 • Krótki: od 10'' do 29'' długości.
 • Średni czas trwania: od 30'' do mniej niż jednej minuty.
 • Długi: od 1 minuty do 1:59 minuty.
 • XL: ponad dwie minuty długości.

Geometry Dash można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
 • SKAKANIE

Minitorneos, chat & make friends

Tagi