Geometry Dash

Geometry Dash

25,480,519 Gry

Lubię to.
3.7 - 265K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Osiągnięcia i najlepsze wyniki
Gra wstrzymana

Jak grać w Geometry Dash?

Teraz możesz zagrać w Geometry Dash online za darmo na Minigames, klasycznej grze na urządzenia mobilne, teraz w przeglądarce, dzięki czemu możesz grać w Geometry Dash na PC lub urządzeniu mobilnym! Sprawdź granice swojej cierpliwości i przetestuj swoje umiejętności - jak daleko będziesz w stanie zajść, nie ginąc przy tym?

Jak grać w Geometry Dash
En Geometry Dash Online będziesz mieć całą moc za jednym kliknięciem przycisku, bez konieczności pobierania Geometry Dash lub Geometry Dash apk, wszystko online. Będziesz kontrolować kwadratową postać, która bez końca mknie przez scenę w stylu klasycznych gier platformowych. Na twojej drodze pojawi się mnóstwo przeszkód, upadków, skoków i pułapek, które będziesz musiał przeskoczyć w odpowiednim momencie, aby kontynuować wyścig do mety. Czas i rytm będą kluczowe w tej przygodzie.

Przed rozpoczęciem każdej gry możesz wybrać postać, którą będziesz grać - wybieraj spośród ponad 40 wzorów!

Jak wygraćw Geometry Dash?
Rozbiłeś się na samym początku? Nie martw się, twoja postać umrze wiele razy, zanim będziesz mógł przejść poziom. Mała tablica wyników będzie śledzić liczbę prób, które zajęły ci osiągnięcie celu każdego poziomu. Kluczem do sukcesu będzie opanowanie frustracji, cierpliwość i konsekwencja. Powiedz nam w komentarzach, ile razy zginąłeś, zanim udało ci się ukończyć każdy poziom.

Wskazówka dotycząca wygrywania w Geometry Dash : Nie wyłączaj dźwięku, muzyka pomoże ci złapać rytm i będziesz w stanie wyczuć odpowiedni moment na skok.

Jak stworzyć poziom w Geometry Dash?
Gracze mogą tworzyć poziomy o różnej długości, przesyłając je, aby każdy mógł w nie zagrać. Poziomy te są podzielone na pięć poziomów w zależności od długości:

  • Malutkie: o długości mniejszej niż 10''.
  • Krótkie: od 10'' do 29'' długości.
  • Średnie: od 30'' do mniej niż jednej minuty.
  • Długi: od 1 minuty do 1:59 minuty.
  • XL: ponad dwie minuty długości.

Każdy utworzony poziom ma unikalny identyfikator i jest idealnie posortowany w folderach. Możesz także utworzyć do 80 000 różnych obiektów i edytować ich funkcjonalność lub ruch. Poziomy z mniej niż 100 obiektami zostaną usunięte.

Kto stworzył Geometry Dash?
Oryginalna gra była pomysłem szwedzkiego dewelopera Roberta Topali, znanego w świecie Geometry Dashjako RobTop. Została ona następnie opracowana przez niezależną firmę RobTop Games i wydana w 2013 roku na urządzenia mobilne. Rok później gra trafiła również na platformę cyfrowej dystrybucji Steam. Prace nad grą trwały cztery miesiące i pierwotnie nosiła ona nazwę The Impossible Game. Według RobTop gra jest inspirowana takimi tytułami jak: Super Mario Bros, Bit.Trip, Super meat Boy, Flappy Bird czy Clash Royale.

Bądź cierpliwy, wybierz swoją postać i spróbuj przejść wszystkie poziomy w jak najmniejszej liczbie prób.

Inne wersje Geometry Dash na Minigames
Jeśli chcesz wypróbować inne scenariusze i komplikacje gry, możesz spróbować bez pobierania: Geometry Dash Subzero, Geometry Dash Lite, Geometry Jump, La version 2.1, Neon World lub Geometry Dash 2.

Geometry Dash można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • SKAKANIE

Minitorneos, chat & make friends

Tagi