Friday Night Funkin' Neo

Friday Night Funkin' Neo

1,168,824 Gry

Lubię to.
4.3 - 12K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Friday Night Funkin' Neo?

Muzyka jest dla Ciebie sposobem na życie, nie wyobrażasz sobie bez niej dnia, więc baw się świetnie z Friday Night Funkin' Neo i sprawdź swój rytm i umiejętności jako muzyk! Ciesz się z tego nowego moda zabawy i słynnego Friday Night Funkin opracowany przez niektórych bardzo kreatywnych fanów i gotowy, aby mieć czas swojego życia, poruszając się w rytm najbardziej nowoczesnych tematów muzycznych.

Twój związek z ukochaną osobą wisi na włosku, ona czuje, że nie starasz się wystarczająco mocno o związek i nie chce z Tobą zostać, chyba że pokażesz jej swoją miłość w stylu, jej pasja do muzyki jest jedyną rzeczą, która może sprawić, że zmieni zdanie i wróci do Ciebie! Czas pokazać światu, co potrafisz zrobić, by odzyskać miłość ukochanej. Tym razem, w bardziej miejskim rytmie, będziesz musiał pomóc naszej małej piosenkarce podążać za muzycznymi nutami na każdym poziomie, nie pomijając ani jednej po drodze. Czy uda Ci się zaskoczyć swoją dziewczynę i ponownie doprowadzić ją do szaleństwa z miłości? Pokaż swój wielki talent przed mikrofonem i śpiewaj, aż nie będziesz mógł już śpiewać w nieokiełznanym rytmie!

Ciesz się nowymi, cotygodniowymi remiksami najgorętszej muzyki i daj się ponieść kolorowej grafice oraz dużo bardziej szczegółowym i zabawnym postaciom, które sprawią, że będziesz w pełni cieszyć się tą wspaniałą przygodą. Będziesz miał również okazję pobawić się grając w stare wersje gry - ukończ samouczek, aby poznać zasady gry i wziąć udział w zabawie!

Kto stworzył Friday Night Funkin' Neo?
Ta gra została opracowana przez NinjaMuffin99, Phantom Arcade, Block i Evilsk8r zrobił sztukę i muzykę Kawai Sprite.

Kontrole
  • CANTAR
  • START

Minitorneos, chat & make friends

Tagi