Stumble Guys: Multiplayer Royale

Stumble Guys: Multiplayer Royale

-

11,419,405 Gry

Lubię to.
3.9 - 24K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Stumble Guys: Multiplayer Royale?

Przygotuj swój smartfon, ponieważ pokażemy ci, jak grać w Stumble Guys!

Poczuj przypływ adrenaliny, biorąc udział w niesamowitych wyścigach platformowych i wyścigach z przeszkodami w tej wersji gry Stumble Guys Multiplayer Royale i walcz o to, by jako pierwszy przekroczyć linię mety cały i zdrowy! Brzmi to dość prosto, ale będziesz musiał rywalizować z grupą do 32 graczy, z którymi będziesz musiał walczyć z całych sił runda po rundzie, aby uciec.
Nie martw się, zasady są proste: rywalizuj z innymi graczami online i upewnij się, że jesteś na pierwszym miejscu, aby wygrać - nie przegap szansy zagrania w tę wciągającą grę bez hakowania lub pobierania!

Unikaj mnóstwa przeszkód po drodze, skacz non-stop, unikaj wpadnięcia w pustkę przez nadepnięcie w niewłaściwym miejscu i spróbuj pokonać serię absurdalnych, ale niepokojących wyzwań, pokonując najszybszych przeciwników. Nie poddawaj się złożonym elementom i próbom, które staną ci na drodze i zdołaj wyeliminować rywali, aby zostać mistrzem - powodzenia!
Jeśli chcesz, możesz także wypróbować Stumble Guys Pokemon, gry wieloosobowe lub gry .io. Lub gry takie jak Fall Guys, Run Guys lub Run Royale Knockout.

Jakie są główne postacie i skórki Stumble Guys?

Czy jesteś gotowy na spotkanie z najzabawniejszymi postaciami w Stumble Guys? Od odważnego Rycerza po sympatycznego Yeti, do wyboru jest wiele skórek postaci Stumble Guys. Każda z nich ma własną osobowość, którą odkryjesz, próbując pokonać wyzwania na różnych poziomach. Niezależnie od tego, czy wolisz agresywny styl Ninja, czy elegancję Flaminga, każda postać znajdzie coś dla siebie. Skórki postaci Stumble Guys są szalone, od zabawnych kostiumów zwierząt po stroje superbohaterów, wybierz swoją postać, załóż najlepsze buty i przygotuj się na potykanie się z nowymi przyjaciółmi w Stumble Guys, przygoda czeka!

Jak zdobyć darmowe klejnoty i do czego one służą?

Czy możesz sobie wyobrazić nieskończoną ilość klejnotów, aby zdobyć kostiumy lub ulepszenia, odblokować nowe akcesoria, skórki lub zwierzaki dla swoich postaci? Wystarczy wyszukać w Internecie generator klejnotów Stumble Guys i postępować zgodnie z instrukcjami, aby otrzymać wszystkie potrzebne klejnoty. Ale do czego służą klejnoty? W Stumble Guys klejnoty są wirtualną walutą, którą można wykorzystać do zakupu specjalnych przedmiotów w sklepie. Możesz kupić fantazyjne kostiumy, wybrać najlepszy wygląd postaci i dostosować przedmioty, aby poprawić swoje wrażenia z gry, więc nie trać więcej czasu i zdobądź darmowe klejnoty dla Stumble Guys już teraz!

Kto stworzył Stumble Guys Multiplayer Royale?

Ta gra została stworzona przez Kitka Games.

Stumble Guys: Multiplayer Royale można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
 • STEROWANIE
 • SKAKANIE

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier

Minitorneos, chat & make friends

Tagi

❤️ Jakie są najnowsze Gry wieloosobowe podobne do Stumble Guys: Multiplayer Royale?

 1. Hole Battle Arena
 2. Easy Obby Parkour
 3. Go Fast
 4. Ninja Parkour Multiplayer
 5. Crazy Descent: Race

🔥 Jakie są najczęściej grane gry podobne do Stumble Guys: Multiplayer Royale?

 1. Bloxd.io
 2. Uno Online
 3. Brawl Stars
 4. Minecraft
 5. Agario