Papa’s Donuteria

Papa’s Donuteria

3,559,361 Gry

Lubię to.
4.3 - 30K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w Papa’s Donuteria?

Zaczyna pracę w sklepie z pączkami w wesołym miasteczku i zajmuje się zamówieniami najlepiej jak potrafi. Rozwijaj swój biznes, gotując najlepsze pączki z odpowiednich składników i otrzymując hojne wskazówki - spraw, by klienci byli zadowoleni!

Jak się gra w Papa's Donuteria?
Donutería Papa's to gra wideo, która odbywa się w parku rozrywki. W tym samym czasie docierają do nas różni klienci, do których musimy zwracać uwagę na ich zamówienia pączków. Aby to zrobić, należy liczyć na ciasto, usmażyć je i wykończyć odpowiednimi wypełnieniami, wanienami i polewami.

Możesz wybrać swoją postać z Tony'ego, Scootera lub stworzyć swoją własną. Możesz stworzyć swoją własną postać o pożądanych cechach, wybrać swoje imię, włosy i rysy twarzy.

Pory roku i poziomy sklepu Papa's Donuteria
Oczywiście gra staje się coraz trudniejsza w miarę upływu dni. Pierwszego dnia dowiesz się, jak notować klientów, którzy przychodzą do sklepu, a następnie przejdziesz do "Stacji Ciasta", gdzie będziesz mógł wybrać ciasto i kształt pączka.

Trzecia faza to "stacja smażenia", w której pączki są smażone i musimy kontrolować, czy nie przypalają się i obracać je, aby osiągnąć ich doskonałe gotowanie.

W końcu nadchodzi najzabawniejsza część, montaż! W "stacji budowy" znajdziesz różne materiały do dekoracji i kąpieli. Będziesz musiał zrobić dokładnie to, co mówi zamówienie, aby na koniec dnia zdobyć punkty i tym samym więcej pieniędzy.

Ponadto, będziesz musiał uważać na nowych klientów przybywających podczas składania starych zamówień, jeśli nie sprawdzisz to będziesz miał zły klient i prawdopodobnie nie zostawią ci napiwku.

Jak zarobić więcej rzeczy i pieniędzy na Papa's Donuteria?
W miarę upływu dni i osiągania swoich celów, nowe smaki i polewy zostaną odblokowane. Między dniami można grać w grę, aby wygrać więcej pieniędzy, składa się z wyścigów i działa jako bonus w grze.

Kto stworzył Papa's Donuteria?
Donuteria Papa's Donuteria jest wykonana we Flashu, dzięki czemu doskonale sprawdza się w większości nowoczesnych przeglądarek. Papa's Donuteria została wykonana przez Flipline Studios. Pierwszy Papa Louie: When Pizzas Attack! gra została wydana w tym samym roku. W 2007 roku Flipline stworzyła swoją pierwszą grę kulinarną o nazwie Papa's Pizzeria. Teraz mają stronę o nazwie Flipline Studios.com lub Papalouie.com, na której zamieszczają różne wersje.

Papa’s Donuteria można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • WYBIERZ

Minitorneos, chat & make friends

Tagi