League of Angels – Heaven's Fury

League of Angels – Heaven's Fury

-

3,310 Gry

Lubię to.
4 - 22 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Udostępnij znajomym
<
Gra wstrzymana

Jak grać w League of Angels – Heaven's Fury?

Prawie wszechmocni bogowie padli ofiarą korupcji i wybrali cię, aby zebrać legendarne anioły, pokonać ciemność i odzyskać niebo. Zagraj w League of Angels - Heaven's Fury, epicką sieciową grę akcji 3D MMORPG osadzoną w świecie fantasy inspirowanym mitologią zachodnią.

Wybierz swojego bohatera spośród potężnych smoków, enigmatycznych magów i zabójczych łuczników, z których każdy posiada unikalne umiejętności - gdy staniesz do walki z przerażającymi wrogami, przemień się w anioła światła lub anioła ciemności i wykorzystaj ich bajeczne zdolności!

Podejmij wyzwanie i rywalizuj z graczami z całego świata - tylko zwycięzcy zostaną nagrodzeni! Zmierz się z niekończącymi się falami potężnych bossów NPC i zdobądź wyjątkowe wyposażenie oraz materiały do craftingu, aby zwiększyć swoją rangę bojową.

Weź udział w nowej, ekscytującej odsłonie League of Angels, pierwszej grze MMORPG z serii LoA, wypełnionej wybuchowymi walkami PvP i szaloną akcją turową. Stań na czele swoich bohaterów i przywróć pokój na świecie w grze League of Angels - Heaven's Fury.

Kontrole
  • STEROWANIE
  • WYBIERZ

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier. Dodaj pierwszy!

Dodaj grę!