Frogar.io

Frogar.io

-

22,240 Gry

Lubię to.
4.6 - 374 Głosy
Mee
Udostępnij znajomym
Osiągnięcia i najlepsze wyniki
<
Gra wstrzymana

Frogar.io szczegóły

Frogar.io jest pełną zabawy grą wieloosobową online, w której grasz przeciwko setkom innych graczy rywalizujących o to, by zostać największą i najgorszą żabą świata.

Jakie są główne cechy Frogar.io?

  • Światowe tablice liderów wraz z tablicami liderów Twoich przyjaciół - dodaj do nich i rywalizuj z przyjaciółmi i rodziną!
  • Graj przeciwko setkom innych graczy z całego świata, nie tracąc czasu!
  • Łatwa i satysfakcjonująca gra z dużą ilością zabawy.
  • Graj swobodnie, kiedy tylko chcesz, opanuj grę, aby stać się najlepszym!
  • Codzienne misje i nagrody! Odblokuj mnóstwo pięknych żab, nowe żaby są dodawane regularnie!

Na pierwszy rzut oka, Frogar.io to prosta gra, w której dotykasz ekranu, aby żaba skakała, zbierała muchy, zabijała żaby, a wszystko to w celu uzyskania jak najwyższego wyniku. Jednakże, patrząc nieco głębiej, jest wiele do zrobienia w tej małej grze!

Istnieje wiele różnych strategii, które można wykorzystać. Niezależnie od tego, czy chcesz grać biernie, skakać po krańcach świata jak najdalej od niebezpieczeństwa, czy też nurkować prosto do akcji, istnieje styl gry odpowiedni dla wszystkich typów graczy. Ostatecznie, zawsze jest coś, co możesz zrobić, aby poprawić swój wynik i nigdy nie będziesz się nudzić!

Frogar.io to naprawdę piękna gra. Chociaż jest to proste, relaksująca ścieżka dźwiękowa zmieszana z subtelnym blaskiem i pięknymi szczegółami żab sprawia, że ta gra jest prawdziwą przyjemnością. Jeśli jeszcze nie grałeś w tę grę, to na co czekasz?

Frogar.io można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • CELOWANIE
  • SKAKANIE

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier. Dodaj pierwszy!

Dodaj grę!